Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/19 - Porta Bohemica – Naučná stezka skřítka Portáše

Fotoalbum Vyjížďka 2015/19 - Porta Bohemica – Naučná stezka skřítka Portáše

 

Přinášíme Vám další várku fotografií, tentokrát z akce Vyjížďka 2015/19 - Porta Bohemica – Naučná stezka skřítka Portáše. Opravdu krásná přírody nás provázela celou trasou, a když se k tomu přidá ještě převážně vodorovná cyklostezka, vyjde z toho opravdu pohodová akce. Omlouváme se za tak vysoký počet fotografií, ale už tak je to osekané z celkových 300 na pouhých 140. Je prostě těžké vybrat ty nejlepší snímky a některým říci NE.

 

Tentokrát nám trochu selhalo plánování a tak všem zúčastněným patří velký dík, že to tentokrát vydrželi a do dalších akcí s natáčením Vám slibujeme zajistit lepší časový harmonogram, aby byla akce plynulá a bez komplikací. Po posledním dílu máme pro všechny zúčastněné cyklisty připraveno příjemné překvapení.


Pohlédněte si snímky, namlsejte se a v nejbližším volném termínu vyjeďte na svůj sólo výlet do mikroregionu Porta Bohemica. A komu se nechce sólo, ten bude mít ještě tento měsíc příležitost vyjet s námi za skřítkem Portášem na druhou část natáčení, tentokrát spíše v kopečcích, vhodné pro milovníky lehčích terénů a kopcovitých tras.

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář