Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/14 – Vyjížďka 2015/14 – Extra HOBBY vyjížďka okolím Mostu – Mariánské Radčice, Želenice, Patokryje.

Máme za sebou další super společnou akci, tentokrát druhý díl ze seriálu reportáží o cyklistice od okolí města Mostu po celý sever Čech. Tentokrát jsme navštívili malebné obce Mariánské Radčice, Želenice a Patokryje. V Mariánských Radčicích určitě doporučujeme navštívit místní expozici pozůstatků obcí, které byly srovnány se zemí v důsledku rozšiřující-se těžby uhlí. Je to opravdu zajímavá zkušenost, která člověka donutí k zamyšlení a nastaví Vám nový úhel pohledu na aktuální problematiku těžby uhlí, ohrožující obyvatele Horního Jiřetína.

 

Oficiální délka trasy se vyšplhala na pouhých 17km, ale díky srazu před prodejnou Cyklo Point Most a transferu kolmo do Mariánských Radčic, jsme se nakonec vyšplhali k pětatřiceti. Video z akce bude k dispozici v průběhu týdne a očekáváme podobně podařené záběry, jako tomu bylo v Českém Švýcarsku.

 

Moc a moc děkujete všem zúčastněným cyklistům, kteří s námi tuto trasu a natáčení absolvovali. Vzrůstající počet účastníků nám dává jasně najevo, že je o podobné akce zájem a rozhodně budeme pokračovat dále. Již v pondělí 4. Května potvrdíme další vyjížďku na sobotu 9., kdy budeme mít namířeno na Česko Lipsko, kde projedeme trasu Nový Bor - Sloup v Čechách - Lindava a mimo jiné navštívíme místní sklárnu, kde budeme svědky tradiční výroby sklářského řemesla. Takže bude na co se těšit.

 

Ještě jednou velký dík všem cyklistům a už teď se moc těšíme na další společné dobrodružství v sedle jízdního kola.

 

Cyklo Point Most Hobby Team – PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář