Jdi na obsah Jdi na menu

JUNIOR TEAM - 1. seznamovací jízda dětí a jejich rodičů s instruktorem budoucího dětského kroužku (neděle 7. 8. 2016)

20160807_104004.jpg

 

Děti a jejich rodiče mají za sebou první náborovou jízdu v novém multi-sportovním dětském kroužku. Další budou již brzy následovat.

 

V neděli se v Mostě uskutečnila první seznamovací vyjížďka dětí a jejich rodičů s instruktory budoucího multi-sportovního kroužku se zaměřením na cyklistiku. Hlavním cílem tentokrát bylo vzájemně se poznat a nastínit zájemcům dětského kroužku, jaká je hlavní myšlenka tohoto projektu a jaký bude mít pravidelná účast přínos nejen pro samotné děti, ale i jejich rodiče a rodinu jako takovou.

Samotná jízda proběhla v rámci několika málo kilometrů po cestičkách mezi základnou klubu a areálem Benedikt. Krom jízdy na kole si děti řádně procvičily těla, vyzkoušely překážkovou dráhu a přišlo i na pár aktivních skupinových her. Všichni zúčastnění byli s akcí velmi spokojeni, odnesli si domů spoustu hezkých zážitků a plni očekávání se těší na další společné akce s Cyklo Point Most Junior Team.

Další společné seznamovací vyjížďky jsou plánovány na neděle 21. srpna a 9. září. Pokud máte zájem dozvědět se více o tomto projektu a zúčastnit se některé z budoucích seznamovacích jízd, stačí navštívit stránky https://cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz/ a pod záložkou JUNIOR TEAM naleznete vše potřené.

Na další setkání nejen v sedle jízdního kola se s Vámi těší instruktoři budoucího dětského kroužku

 

loga-cyklopoint_junior.png

 

 

dsc_0059.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář