Jdi na obsah Jdi na menu

BABÍ LÉTO – CYKLISTICKÁ SEZÓNA ZDALEKA NEKONČÍ!

26. 9. 2017

podzim-2.png

 

BABÍ LÉTO - CYKLISTICKÁ SEZÓNA

 

ZDALEKA NEKONČÍ! 

 

 

S koncem léta rozhodně nemusí skončit i cyklistická sezóna. Jak napovídá často skloňované rčení, „NA KOLO NENÍ NIKDY ŠPATNÉ POČASÍ, POUZE ŠPATNĚ OBLEČENÝ CYKLISTA“, čeká nás letos ještě spousta krásných zážitků v sedle jízdního kola, i když už nám počasí tolik nepřeje. 


Nižší teplota, častější srážky, silný vítr či hluboké louže a bláto, s tím vším se lze snadno vypořádat pomocí cyklistických doplňků do nepohody. Nechte se inspirovat a prodlužte si sezónu na maximum! 

 

 


Návleky na ruce, nohy a kolena 

 

navleky-kolena.jpg

 

Snadný způsob, jak z krátkého dresu či kalhot udělat dlouhé. Ideální pro pozimní výkyvy teplot, v případě oteplení návleky jednoduše sundáte a zbytečně se nepaříte, případně vyndáte ze dresu, když se večer ochladí.  K dostání od 299,- Kč.

 

 

Šátky a čepice 

satek.jpg

 

Hlavou z těla utíká nejvíce tepla a je třeba ji chránit před chladem a nepříjemným větrem. Pomocí multifunkčního šátku navíc vytvoříte i nákrčník, čelenku, případně kuklu. K dostání od 329,- Kč.

 

 

Větrovky a pláštěnky 

 

vetrovky.jpg

 

Nejhorší je být zpocený a profouknout, či promoknout za chladného počasí. Deštěm či potem nasáklý oděv se rychle ochladí a je zaděláno na angínu. Větrovky či pláštěnky s membránou dokáži odrazit vítr i déšť a zároveň umožní tělu dýchat, takže se v nich nepotíte. K dostání od 950,- Kč.

 

 

Rukavice

rukavice.jpg

Ruce jsou velmi choulostivé na chladné počasí a náchylné na chronická onemocnění kloubů. Na podzim jsou ideální lehce zateplené dlouhoprsté rukavice, ideálně doplněné o membránu proti větru. K dostání od 499,- Kč.

 

 

Návleky na boty a ponožky

navleky-na-tretry.jpg

 

Víte, že se omrzliny prstů nohou můžou vytvořit i při teplotách nad nulou? Použitím návleků na tretry či větru-odolných ponožek, zajistíte nohám potřebný tepelný komfort, či ochranu před namočením. K dostání od 499,- Kč.

 

 

Doplňky pro jízdní kolo

blatniky.jpg

 

K podzimu patří i několik klíčových doplňků pro samotné jízdní kolo. Patří mezi ně např. blatníky do mokra a bláta, blikačky a světla pro lepší viditelnost a bezpečí za šera, termo láhve na udržení teploty pití, či speciální maziva na řetěz, odolávající dešti a blátu. K dostání od 129,- Kč.

 

 

podzim-1.jpg

 

Umět se správně obléknout na podzimní vyjížďku, bývá oříšek i pro zkušenější cyklisty. Nevíte-li si rady, co na sebe vzít za jakého počasí, neváhejte si k nám přijít pro pomoc. Náš team prodavačů z Cyklo Point Most, složený z aktivních celoročních cyklistů, je připraven doporučit to nejlepší oblečení a doplňky pro Vaše podzimní cyklodobrodružství. 

 

podzim-15.jpg

 

 

Na brzkou shledanou se s Vámi těší team prodejny Cyklo Point Most

 

 

logo-cyklo-point_300.png

 

Velebudická 1247, Most (nad hypermarketem ALBERT). 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář