Jdi na obsah Jdi na menu

Testování jízdních kol

Na prodejně Cyklo Point Most je možné zapůjčit si jízdní kola nejžádanějších kategorií, a to jak k vlastnímu individuálnímu testování, tak i testování v rámci libovolné vyjížďky s Cyklo Point Most Hobby Teamem. Služba je určena těm, kteří plánují pořízení nového jízdního kola a pro rozhodnutí potřebují vlastní zkušenost s konkrétním modelem. Díky testování poznáte blíže vlastnosti konkrétního jízdního kola a ujistíte se o správnosti svého výběru.

Níže naleznete seznam testovacích kol se stručným popisem kategorie. Taktéž Vám rádi poradíme s výběrem vhodného testovacího modelu, a to jak po stránce velikosti rámu, tak i vhodnosti konkrétní kategorie pro Vaše cyklistické potřeby, po telefonu, nebo při osobní návštěvě na prodejně.

 

Podmínky Testování jízdních kol:

V případě individuálního testování: zákazník si vypůjčí jízdní kola na dobu jednoho až dvou dní a vyzkouší si jej na jím známých trasách, kde nejlépe pozná rozdíl v jízdních vlastnostech mezi kolem testovaným a jeho stávajícím. Pro zapůjčení jízdního kola je potřeba složit zálohu v hotovosti, ve výši 50% základní ceny jízdního kola. V případě vrácení kola v naprostém pořádku se vrací 100% zálohy, v případě zásadnějšího poškození se ze zálohy odečítají náklady na uvedení JK do původního stavu.

 

Testovací kola jsou osazeny košíkem na láhev a k dispozici je i náhradní duše. Je potřeba si donést vlastní pedály, jelikož každý používá vlastní systém. Pokud na testovací vyjížďku přijedete na vlastním kole, jsme schopni je obratem přehodit.

 

 

 

Aktuálně nabízíme k testování následující modely:

 

 

 

MERIDA ONE-TWENTY 7.500, Matt Black (Merida/Green), rám 18"

 

 

merida_one_twenty_7__500.jpg

 

Nejuniverzálnější kategorie celoodpruženého horského kola nese název ONE-TWENTY. Zdvih 120mm není ani tak malý, že byste se měli bát nějaké technické pasáže, ale zároveň ani tak velký, aby Vás zásadně omezoval v rychlosti. ONE-TWENTY nabízí naprosto nový systémem odpružení stavby, který se stará o vyvážení maximální možné citlivosti pružení s nejlepším využitím zdvihu na jedné straně a přesvědčivou neutrálnost pohonu na straně druhé.

Velikost 18" použitelná k testování pro jezdce o tělesné výšce 160-180cm

 http://www.cyklopoint.cz/one-twenty-7.500-matt-black-merida-green-11806d/

__________________________________

 

 

 MERIDA BIG 7 900, Black (sid blue/white) , rám 18,5"

 

merida_big_7_900.jpg

Nejnovější kategorie horských kol na pevném rámu s výplety o velikosti 27,5". V tomto kole se snoubí výhody extra průstupného a rychlého kola velikosti 29" s lehkou ovladatelností v těžším terénu, jak je tomu u základní velikostí horských kol 26". Ideální pro jedince, kteří si občas rádi zajezdí v těžkém terénu a zároveň očekávají rychlejší a jistější stroj.

Velikost 18,5" použitelná k testování pro jezdce o tělesné výšce 165-180cm

 www.cyklopoint.cz/horske-kolo-merida-big-7-900-8436d/


 

MERIDA BIG XT-edition, Silk Black (silver/white) , rám 17"

 

merida-big_7_xt_edition.jpg

Nejnovější kategorie horských kol s výplety o velikosti 27,5". V tomto kole se snoubí výhody extra průstupného a rychlého kola velikosti 29" s lehkou ovladatelností v těžším terénu, jak je tomu u základní velikostí horských kol 26". Ideální pro jedince, kteří si občas rádi zajezdí v těžkém terénu a zároveň očekávají rychlejší a jistější stroj.

Velikost 17" použitelná k testování pro jezdce o tělesné výšce 160-170cm

http://www.cyklopoint.cz/horske-kolo-merida-big-7-xt-edition-8438d/ 


 

 

 

MERIDA BIG NINE 900, Black(white/blue), rám 19"

  

merida_big_nine_900_variant-1.jpg

V současnosti nejžádanější kategorie horských kol, která v sobě kombinuje extrémní rychlost a lehkou prostupnost terénem. Velká kola doslova žehlí drobné nerovnosti, jízda je plynulejší, čistší a jistější. Když dojde na větší překážky, výplet s velkým průměrem nerovnost hravě převalí, díky čemuž projedete i zprvu nepřekonatelnou pasáž. Kolo je ideálním vývojovým stádiem pro vlastníky krosových / trekkingových kol, kteří od kola očekávají variabilitu, rychlost a zároveň výborné jízdní vlastnosti v terénu.

 Velikost 19" použitelná k testování pro jezdce o tělesné výšce 170-190cm

 www.cyklopoint.cz/horske-kolo-merida-big-nine-900-black-white-blue-8440d/


 

MERIDA BIG NINE 900, Matt Anthracite (blue/green) rám 21"

 

merida_big_nine_900.jpg

 

V současnosti nejžádanější kategorie horských kol, která v sobě kombinuje extrémní rychlost a lehkou prostupnost terénem. Velká kola doslova žehlí drobné nerovnosti, jízda je plynulejší, čistší a jistější. Když dojde na větší překážky, výplet s velkým průměrem nerovnost hravě převalí, díky čemuž projedete i zprvu nepřekonatelnou pasáž. Kolo je ideálním vývojovým stádiem pro vlastníky krosových / trekkingových kol, kteří od kola očekávají variabilitu, rychlost a zároveň výborné jízdní vlastnosti v terénu.

Velikost 21" použitelná k testování pro jezdce o tělesné výšce 180-200cm

www.cyklopoint.cz/horske-kolo-merida-big-nine-900-matt-anthracite-blue-green-9696d/


 

MERIDA ONE FORTY 3-B, Silk Black (hite/green), rám 17" 

 

merida-one_forty_3_b_.jpg

 

Celoodpružené horské kolo kategorie ALL MOUNTAIN potěší především vyznavače technického ježdění. Extrémně hravé kolo se zdvihy 150mm vpředu a 145mm vzadu jezdci zaručí bezpečné vedení při sjezdu i v tom nejrozbitějším terénu, přičemž si stále zachovává výborné trakční schopnosti a nízkou váhu. Patříte-li mezi cyklisty, kteří rádi tráví celý den v lese sjížděním nejrůznějších trailů, je pro Vás toto kolo ta správná volba.

Velikost 17" použitelná k testování pro jezdce o tělesné výšce 165-180cm

 www.cyklopoint.cz/horske-kolo-merida-one-forty-3-b-8480d/