Jdi na obsah Jdi na menu

PRAVIDLA: Soutěž se ZDRAVOU LAHVÍ® a Cyklo Point Most

1109-0805115751-pravidla.jpg

 

Soutěž se ZDRAVOU LAHVÍ® a Cyklo Point Most

 

Pořadatelé: Prodejna jízdních kol Cyklo Point Most ve spolupráci se společností R & B Mědílek s.r.o., výrobcem ZDRAVÉ LAHVE.

Termín soutěže: 8. - 28. února 2017

Místo soutěže: Cyklo Point Most, Velebudická 1247, 434 01  Most. TEL: 734 311 816; MAIL: cyklopointmost@gmail.com

Popis soutěže: Zájemce o účast v soutěži se dostaví ve výše uvedeném období na prodejnu Cyklo Point Most, kde vyplní jednoduchý soutěžní kupón, který následně vhodí do zapečetěné urny. Každý účastník soutěže má možnost v den vyplnění dotazníku, nakoupit kompletní sortiment ZDRAVÉ LAHVE se slevou 11%. V případě nákupu ZDRAVÉ LAHVE v den soutěže stačí u registrovaných zákazníků do osudí vhodit pouze kopii účtenky, není třeba vypisovat soutěžní kupon. Každý účastník má možnost vyplnit soutěžní kupon jen jednou, v případě opakovaného nákupu položek ze sortimentu ZDRAVÁ LÁHEV je možné vhodit účtenku i vícekrát.

Losování: Losování provede vedoucí pracovník prodejny, a to dne 1. března 2016 v dopoledních hodinách. Losování bude realizováno formou otevření zapečetěné urny a náhodným výběrem tří výherců, v pořadí od prvního po třetí stupeň vítězů.

Zveřejnění výsledků soutěže: Výsledky soutěže budou zveřejněny nejpozději 1. března 2017 do 12:00 hod, a to zveřejněním na stránkách www.cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz a následně zaslány všem třem výhercům, formou emailové a SMS zprávy.

Vyzvednutí výhry: Výhru je možno vyzvednout v období od 1. do 15. března 2017, a to osobně na prodejně Cyklo Point Most. Výherce se prokáže občanským průkazem a na základě ověření totožnosti mu bude výhra poskytnuta.

Výhry:

1.    cena - Nákup v hodnotě 1000,- Kč libovolného sortimentu na prodejně Cyklo Point Most.
2.    cena - Nákup v hodnotě 500,- Kč sortimentu ZDRAVÁ LAHEV na prodejně Cyklo point Most.
3.    cena - Nákup v hodnotě 250,- Kč sortimentu ZDRAVÁ LAHEV na prodejně Cyklo point Most.

 

Uplatnění výhry: Uvedený finanční obnos může zákazník využít na nákup libovolného sortimentu aktuální skladové nabídky Cyklo Point Most (v případě 1. ceny), nebo na nákup libovolných položek ze sortimentu ZDRAVÉ LAHVE (v případě 2. a 3. ceny), a to až do výše nominální hodnoty výhry. V případě výběru dražší položky / položek, než jaká je nominální výše výhry, vzniklý rozdíl výherce doplatí hotově v okamžiku uplatnění výhry.

Propadnutí výhry: V případě, že si výherce výhru nevyzvedne ve stanoveném období, propadá tato pořadateli, prodejně Cyklo Point Most.

V Mostě dne 6. února 2017

Zodpovědná osoba: Radek Filip - vedoucí prodejny.