Jdi na obsah Jdi na menu

NOVOROČNÍ HOBBY JÍZDA MĚSTEM MOST, IV. ROČNÍK, 1. LEDNA 2018

1. 1. 2018

chrismast-biking-2.11.jpg

 

NOVOROČNÍ HOBBY JÍZDA MĚSTEM MOST

 

 IV. ROČNÍK, 1. LEDNA 2018

 

aneb "CESTOU OKRAJOVÝCH ČÁSTÍ"

 

 

 

Vážení cyklisté města Mostu a okolních obcí,
 
„Jak na nový rok, tak po celý rok“. V duchu tohoto přísloví odstartuje 1. ledna 2018 již čtvrtá, vysloveně rekreačně zaměřená cyklistická akce, pod názvem "Novoroční hobby jízda městem Most", tentokrát s podtitulem "Cestou okrajových částí".
 
Srdečně zveme všechny cyklisty k účasti na této, vysloveně pohodové akci, kterou zvládne každý, bez rozdílu věku, kondice či zaměření. Přidejte se k nám a posichrujte si úspěšný cyklistický rok 2018. Vjedeme do nového roku společně, v sedle jízdního kola. 

 
Datum aktivity:  Pondělí 1. ledna 2018
 
Místo a čas startu:
- oficiální místo a čas startu: Most, u kašny na 1. náměstí, 13:30 hod (http://mapy.cz/s/nDx7)
- sraz pro skalní příznivce Hobby Team - organizátoři: Před prodejnou Cyklo Point Most, 13:15 hod (https://mapy.cz/s/1h5mM)
 
Trasa: Dosti bylo křižování centrem města, chodníků a nastříkaných piktogramů. Tentokrát to vezmeme hezky okolo a podíváme se do okrajových částí města. Na výběr jsou dvě trasy: 

Trasa A - Čistou stopou: 11 km po převážně asfaltovém povrchu, parkem Šibeník na Benedikt a následně přes Vtelno, Velebudice a Čepirohy do restaurace u Kojota. 

Trasa B - Terénní srdcovka: 13 km po převážně zpevněných cestách a terénních stezkách v okolí kopců Ressl a Hněvín. Dle počasí a skladby účastníků je možno si trasu okořenit o více či méně náročné traily v okolí plánované trasy.

Trasa C -  Mega zkratka: cca 500 metrů po asfaltu, z 1. náměstí rovnou do restaurace u Kojota. Trasa vhodná pro ty, kteří nebudou zrovna dvakrát fit, nebo budou klepat kosu už na startu. 

Vybrat si můžete buď jen jednu z tras, nebo obě najednou. O tom, kdo pojede jakou trasu, prosím hlasujte v níže uvedeném formuláři.  

V případě nepřízně počasí bude trasa odpovídajícím způsobem upravena.
Aktuální trasa zakreslena zde: https://mapy.cz/s/2gdH9

 novorocni-hobby-jizda-mestem-most-2018-popis.png


Zakončení vyjížďky: Jako vždy v naší oblíbené velkokapacitní CYKLO-FRIENDLY restauraci U Kojota, Fr. Halase 1443, kde na všechny zúčastněné bude čekat pořádná porce teplé polévky, která 1. ledna po až 24 km jistě přijde vhod.
O tom, která z vyhlášených kojotích polévek se bude na Nový rok podávat, prosím hlasujte v níže uvedeném formuláři. 
 
Přihlášení a registrace: Prosíme všechny zájemce, aby provedli jednoduchou přihlášku:
- na profilu Facebook https://www.facebook.com/events/236267146798569/ přihlášením k události + vyplněním dotazníku ANKETNÍ FORMULÁŘ GOOGLE
- nemáte-li Facebook, pouze vyplněním dotazníku ANKETNÍ FORMULÁŘ GOOGLE
 
Předběžné přihlášení a Vaše odpovědi nám umožní vše lépe naplánovat.

Odkaz na formulář pro přihlášení a hlasování: Formulář novoroční hobby jízda městem Most 2018

novorocni-jizda-mestem-most-2018---formular.png

Vhodná jízdní kola: Ideálně horská, případně krosová kola s hrubším vzorkem pláště, podle toho, jakou trasu si vyberete.
 
Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle.
 
Doporučená výbava: Servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, pumpička apod.); reflexní vesta či jiné výstražné prvky; přední a zadní blikačka/odrazka. Za mokrého počasí doporučujeme použít blatníky. Co se týče oblečení, je třeba vycházet z krátkodobé předpovědi několika dní před akcí, takže ideální kombinaci oděvu necháme na Vás.
 
Účast na vlastní nebezpečí. Na bezpečnost provozu budou po celou dobu akce dohlížet organizátoři v reflexních vestách, kteří ochotně pomohou i v případě defektu či jiné nepříjemné situace.
 
Na akci Vás zvou Cyklo Point Most Hobby Team a Most - Evropské město sportu. Všichni vyznavači jízdy na kole jsou srdečně vítání.
 
1. ledna 2018 se s Vámi těšíme na shledanou v sedlech jízdních kol.
 

loga-cyklopoint-cpht-m.png


PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář