Jdi na obsah Jdi na menu

S Cyklo Point Most Hobby Team do švýcarských Alp (19. - 26. srpna)

19. 8. 2017

dovolena-svycarsko-01.jpg

 

S Cyklo Point Most Hobby Team do švýcarských Alp

 

Drazí přátelé, skalní příznivci Hobby Teamu,


dovolte, abychom vám přetlumočili nabídku Lucie Jiříkové, na společnou dovolenou v krásném prostředí švýcarských Alp.

 

Pozvánka od Lucky

Ahoj všichni, nejen kolaři! Ve druhé polovině měsíce srpna (19. – 26.) se již poněkolikáté chystáme do úžasných švýcarských Alp, do kantonu Graubunden, obec Obersaxen. https://www.surselva.info/Sommer/Mountainbiken-E-Biken ; Www.obersaxen.ch ; www.surselva.ch. K dispozici je množství cyklistických tras, pěší mohou chodit křížem krážem a stále se mají čím kochat. V obci je zdarma velké hřiště pro malé i velké, s prolézačkami, trampolínami, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, umělé jezírko na brouzdání i plavání, bistro. V obci je malý Coop, soukromá pekárna, hotely, restaurace. V blízkém lesíku fitness dráha s překážkami, další dětské hřiště, několik grilovišť. V podstatě se zde zabaví kdokoli...  . V místě vás uchvátí téměř hmatatelná energie velehor a úžasná příroda, milí lidé a křišťálově čistý vzduch. Je to ideální pro rodiny bikerů, kolaři zmizí a mamči s dětmi se nenudí, občas společný výšlap do hor… Anebo se dá méně náročná trasa podél Rýna, děti se můžou vycachtat, osvěžit a pokračovat...
 Přidáte se...?   

 


Základní poznatky z minulých let


1. Servis kol - vše předem zajistit a s sebou náhradní vybavení
2. Vhodné oblečení, vybavení
3. Zamluveni ubytování
4. Dálniční známku koupit v Praze, ve Švýcarsku je zapotřebí, za cca 800 Kč
5. Spotřeba nafty pro Octavia je jedna nádrž na cestu tam, jedna ježdění v místě a jedna na cestu zpět, ceny plus mínus stejné jako u nás (délka trasy 2 x 700km)
6. Každý si vaří sám, ve Švýcarsku nechodíme ani na kafe nebo pivo - hrozně drahé, potraviny už většinou kupuji, ale instantní jídla, brambory, rýži, olej beru s sebou.
7. Platíme kartou, v hotovosti jen cca 100 franků na zmrzlinu a jízdenky apod.
8. Pro 4 člennou rodinu celkový účet za týden plus mínus 20tis. Komplet, cesta, ubytování, útrata
9. Nezapomenout cestovní pojištění!!!  V případě zájmu necháme  udělat skupinové.

 

Máte zájem? Dejte nám co nejdřív vědět.
 

Na dovolenou jede každý sám za sebe, ale mohou se vzít společné velkokapacitní apartmány, případně domluvit společná doprava.
 

 

Předběžná přihláška

Pokud jsi pohodový, přátelský, nekonfliktní a spolehlivý cyklista či pěší turista, buď vítán na palubě. Prozatím stačí, když dáte jasné ANO tím, že se přihlásíte k účasti na události ve skupině Cyklo Point Most Hobby Team na profilu FACEBOOK a do komentáře přidáte příspěvek JEDU a celkový počet osob, které tímto zastupujete. Nemáte-li fb, stačí tentýž komentář přidat k tomuto článku na e-stranky.cz.

 

 

Porada všech zájemců a závazná přihláška

O víkendu 25.-26. února bychom dali seznamovací schůzi, třeba v Kojotí restauraci, vybrali zálohy na ubytování a zablokovali potřebný počet míst v apartmánech. Přesný termín ještě upřesníme, ale počítejte buď s PÁ / SO / NE a časem okolo 19:30 hod.

 


Další méně podstatné detaily, jako je doprava, cestovní doklady, dálniční známky, cestovní pojištění či výměna hotovosti, budeme řešit průběžně.

 

Nevím jak vy, ale Filipovic rodina tu Jiříkovic nabídku na pomoc při zařizování vysněné dovolené přijímá, takže už máme 4 účastníky zájezdu :-)

 

Na nezapomenutelné zážitky z překrásných švýcarských Alp se s Vámi těší Jiříkovi a Filipovi a určitě i banda dalších dobrodruhů z Cyklo Point Most Hobby Team:-)

 

 

 

cyklopoint_logo.png

PRO RADOST Z JÍZDY V ALPÁCH

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář