Jdi na obsah Jdi na menu

Běžky na Dlouhé Louce s Jiříkovic Family

8. 1. 2017

bezky-s-jirikovic-family.jpg

 

Běžky na Dlouhé Louce s Jiříkovic Family

 

 

Zdravíme milovníky bílé stopy,
 
Jiříkovic rodinka Vás všechny zve na první letošní běžkování do Krušných hor.
 
START / TRASA:
Oficiální sraz je na parkovišti u restaurace Rozcestí na adrese Dlouhá Louka 48 v 10:30 hod. V plánu je kratší trasa okolo 10km, kdo si bude chtít dát víc, jistě najde pár parťáků, kteří se přidají.
 
DOPRAVA AUTEM:
K Jiříkovým se vejdou ještě další tři lidé. Odjezd z Mostu v 9:45 hod, naberou dle dohody, nebo ideálně u Cyklo point Most / u nádraží.
Kdo pojede taky z Mostu autem a bude chtít někoho svézt, napište do komentáře události, kolik poberete osob. Kdo bude mít zájem se do auta dostat, napíše reakci na přidaný komentář. Prosté a jednoduché. Pasažér dá majiteli vozu 50,- Kč na PHM. (funguje pouze pro vlastníky profilu facebook, událost https://www.facebook.com/events/1177406065713006/)
 
DOPRAVA AUTOBUSEM:
Kdo se nevleze do auta, má možnost využít SKIBUS z autobusáku v Litvínově, který odjíždí v 9:30 ze stanoviště 5 (ověřeno na městském úřadě), zastavuje v Oseku na náměstí v 9:50 a na dlouhé louce je v 10:10. Zpět do Litvínova vyjíždí autobus ze stejného místa v 15:00 hod.
Komu se nehodí neděle, má možnost využít tentýž bus i v sobotu - napište do komentáře a jistě pár dalších běžkařů najdete.
 
Tak brzy na shledanou v bílé stopě. Pořádně teplé oblečení, termosku a placatici s sebou.
 
PS: Kdo nemá běžky, najde si ty své na prodejně Cyklo Point Most. Pro klubové zákazníky máme hodně pěkné slevy na kompletní sortiment :-)
 

 CYKLO POINT MOST HOBB TEAM 

  PRO RADOST Z JÍZDY NA BĚŽKÁCH

 

cyklopoint_logo.png

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář