Jdi na obsah Jdi na menu

ADVENTNÍ MAŠKARNÍ JÍZDA MĚSTEM MOST 2017 - I. ročník

17. 12. 2017

 

chrismast-30.5.jpg

 

ADVENTNÍ MAŠKARNÍ JÍZDA

 

MĚSTEM MOST 2017

 

Zdravíme příznivce společných cyklistických aktivit.

 
Na pořádnou cyklistiku už sice není počasí, a stále zbývá prostor na mimořádné pohodové akce. Jednu takovou jsme si pro Vás připravili na třetí adventní neděli, 17. prosince 2017, a nazvali ji příhodně ADVENTNÍ MAŠKARNÍ JÍZDA MĚSTEM MOST 2017


Jak už sám název napovídá, bude se jednat o cyklistickou jízdu naším městem, v kostýmech na Vánoční téma. Od účastníků se proto očekává trocha té kreativity a maškarní úpravy zevnějšku svého a případně i kola, abychom byli schopni navodit tu naprosto nejlepší vánoční atmosféru. Vítány jsou Santovské,  Ježíškovské, stromečkové, sobí a další oblečky, Santovské kulichy, světelné řetězy, třásně a vánoční řetězy a spousta další dekorace, typické pro ty nejkrásnější svátky v roce. 

 

chrismast-bike-ride-6.5.jpg


Sejdeme se v neděli 17. prosince, v 16:00 hod u prodejny Cyklo Point Most a cca v 16:10 vyrazíme na předem stanovenou, na chlup přesně 10km dlouhou, trasu po silnicích města Most. V případě účasti dětí lze trasu absolvovat i v alternativním módu převážně po cyklostezkách. Délka jízdy je odhadována na max 1 hodinu. Závěr trasy plánujeme v cca 17:00 hod na 1. náměstí, kde od 18:00 začíná po čertech dobrá Krampus show. Kdo bude mít zájem, může se s dalšími účastníky skočit občerstvit a poklábosit si do nedaleké, bike friendly restaurace U KOJOTA. 
 

adventni-maskarni-jizda-mestem-most-2018---za-trpytu-vanocnich-dekoraci.png


Prosíme všechny zájemce o účast, aby se přihlásili pomocí formuláře https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcv--J0GqLMJGxeDTQ_F52ACni_7DI2OKMT-3DHmhvTvUTcQ/viewform , abychom přesně věděli, kolik nás bude a v jakém složení. 


Povinná výbava: Cyklistická přilba, přední a zadní světlo / blikačka, dlouhoprsté rukavice a nějaká ta maškara. Nezapomeňte na k aktuálním teplotám příslušné teplé oblečení. 


Fyzická a technická obtížnost: NÍZKÁ

 

chrismast-bike-4---crazy-adventni-cyklo-jizda.jpg


Vhodné pro kola všeho druhu, trasa bude vedena vysloveně pouze po silnicích a chodnících. 
 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.
 

Průvodce: Radek Filip


Brzy na shledanou u dalšího z nevšedních cyklistických zážitků s Cyklo Point Most Hobby Team, který se díky vám doufám stane další z pravidelných akcí. 

 

loga-cyklopoint-cpht-m.png

 

PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

Buďte s námi ve spojení. Vložte svůj email do kolonky MAIL LIST na titulní stránce těchto webovek, nebo se přidejte mezi členy skupiny CYKLO POINT MOST HOBBY TEAM https://www.facebook.com/groups/941790765877881/

​A kdo chce, může se hned přihlásit k události na https://www.facebook.com/events/148831582417297/.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář