Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2016/025 – MTB HOBBY RIDE - Obce Českého Středohoří ll. NEDĚLE 29. května

26. 5. 2016

vyjizdka-2016-025-----mtb-hobby-ride---obce-ceskeho-stredohori-ll..jpg

 

Vyjížďka 2016/025  – MTB HOBBY RIDE - Obce Českého Středohoří ll.

 

Zdravíme příznivce společných vyjížděk,

v neděli vyrážíme na další natáčecí vyjížďku do CHKO České Středohoří, kde na nás čeká opravdu krásná příroda, která se skrývá doslova za našimi zády. Při druhé návštěvě této lokality se podíváme do obcí Korozluky, Měrunice a Hrobčice. Tentokrát startujeme až v 1:15, takže ideální akce pro vášnivé spáče. Jako vždy bude legrace, navštívíme spousty zajímavostí a dozvíme se zase něco nového. Nuže, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a zažijte další z nevšedních vyjížděk s Ústeckou TV a Markem Leštinou.

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:

Datum aktivity:  NEDĚLE 29. května 2016

Místo a čas startu: 11:15hod před prodejnou Cyklo Point Most, Velebudická 1247

Trasa: Most, Korozluky, Měrunice, Hrobčice, další z libovonných cílů a zase Most. V některé z obcí se zastavíme na drobné občerstvení.

Určeno pro kola: Horská 26", 27,5", 29", pevná i celoodpružená, tentokrát to možná zvládnou i kola krosová, budou-li vybavena širšími plášti s hrubým vzorkem, případně pokud si v některých úsecích zvolí vlastní – asfaltovou trasu.

Vhodné pro: Cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů, zkušené jezdce v nezpevněném terénu.

Fyzická obtížnost: Střední – vysoká (bude to tam zase samý kopeček takže se trošku našlapeme)

Technická náročnost: Nízká - střední

Povrch: zpevněné polní stezky a asfalt, cca 70:30

Délka trasy: Cesta od prodejny dá na 10km, samotná natáčecí trasa měří cca 15km a přímý přesun do Mostu k prodejně ještě dalších 15km. Celkově tedy 40km základ + kdo bude chtít, může si to vylepšit o výjezd / výšlap na Bořeň, nebo jiný z nedalekých cílů.

Předpokládaný návrat: Určitě to zvládneme za světla. Natáčecí část bude trvat cca do 17. hodiny a následně se vydáme buď rovnou domů, nebo na některý z nedalekých cílů, pokochat se krajinou Českého středohoří.

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou svačinu na rychlé doplnění energie. Nezapomeňte na pár drobných na občerstvení.

 

Doporučená výbava: Meteorologové zatím slibují polojasnou oblohu s 20 až 26 stupni celsia. V pozdních odpoledních hodinách by dle aktuální předpovědi mělo možná i lehce krápat, ale dle vývoje za posledních několik dní to spíše vypadá, že se mraky přesunou až do pondělí a čeká nás nakonec super krásný slunečný den.  Takže na sebe vezměte ideálně krátké cyklistické kalhoty s vložkou, cyklistický dres s krátkým rukávem, eventuálně podložený spodní vrstvou. Pro jistotu přibalte i návleky na ruce a nohy, vestičku či větrovku a možná i něco nepromokavého na vršek, kdyby přeci jen trochu kráplo.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: Neomezeno.

 

Průvodce: Marek Leština, po celou délku akce, z mostu i zpět.

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na první letošní natáčecí dobrodružství ve společnosti dalších CRAZY cyklistů.

Cyklo Point Most Hobby Team – "PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

loga-cyklopoint_hobby.png

 

Cyklo Point Most Hobby Team – Pro radost z jízdy na kole.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář