Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2016/023 – MTB HOBBY RIDE - Obce Českého Středohoří. SOBOTA 14. KVĚTNA

9. 5. 2016

vyjizdka-2016-024---mtb-hobby-ride---obce-ceskeho-stredohori..jpg

 

 

Vyjížďka 2016/024  – MTB HOBBY RIDE

 

Obce Českého Středohoří.

 

 

Zdravíme příznivce společných vyjížděk,
 

v sobotu vyrážíme na druhou letošní natáčecí vyjížďku, na které se opět obejdeme pouze s vlastními stroji a silami. Vyrazíme směr České Středohoří, kde navštívíme tři místní obce a zúčastníme se hned několika společenských událostí. Čeká nás mimo jiné společná jízda s místní cyklistickou komunitou, či typická vesnická zábava v Dobroměřicích.  "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si další nevšední den v sedle jízdního kola.
 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity:  Sobota 14. května 2016
 

Místo a čas startu: 9:00 hod před prodejnou Cyklo Point Most, Velebudická 1247
 

Trasa: https://mapy.cz/s/F39z - Most - Obrnice – Lužice – Měrunice -  Libčeves – Mnichov – Raná – Dobroměřice – Lenešice – Raná – Bečov - Most
 

Určeno pro kola: Horská 26", 27,5", 29", pevná i celoodpružená, tentokrát to možná zvládnou i kola krosová, ale pouze budou-li vybavena širšími plášti s hrubým vzorkem, případně pokud si v některých úsecích zvolí vlastní – asfaltovou trasu.
 

Vhodné pro: Cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů, zkušené jezdce v nezpevněném terénu.
 

Fyzická obtížnost: Střední
 

Technická náročnost: Střední
 

Povrch: zpevněné polní stezky a asfalt.
 

Délka trasy: Kdo si to dá hezky pěkně celé Most -. Most kolmo, tn se může těšit na přírůstek na tachometru o necelých 60km. Kdo se na tento objem, případně na technické zpestření necítí, může zvolit alternativní trasu po silnicích, nebo se k oficiální natáčecí trase Libčeves – Dobroměřice dopravit třeba automobilem.
 

Předpokládaný návrat: Na slavnostech Vítání Jara budeme cca do 18:00 hod, a cestu do Mostu bychom měli vládnout v klidovém módu za nějaké dvě hodinky, takže do svých domovů dorazíme určitě ještě za světla.
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). Výkonné přední světlo a účinná zadní blikačka budou asi nezbytná pro bezpečný návrat domů. V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou svačinu na rychlé doplnění energie. Nezapomeňte na pár drobných na občerstvení.

 

Doporučená výbava: Meteorologové zatím slibují polojasnou oblohu s až 13 stupni celsia. Takže na sebe vezměte ideálně krátké cyklistické kalhoty s vložkou, ideálně doplněné další vrstvou v oblasti pasu (boxerky na tělo, nebo volné cyklistické kraťasy přes kalhoty), návleky na nohy / kolena, cyklistický dres s dlouhým rukávem podložený spodní vrstvou a lehkou větrovku. Pro jistotu přibalte i šátek na krk a pod helmu, dle aktuální předpovědi i něco nepromokavého, kdyby meteorologové hrozili možnými přeháňkami. Do batohu přibalte něco málo na převlečení. Sobotě by měly předcházet dva deštivé dny, takže uplatnění najdou určitě i blatníky.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: Neomezeno.

 

Průvodce: Marek Leština (Oficiální trasa Libčeves  Dobroměřice) Cesty tam a zpět se jistě ujme některý z místních znalců.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na první letošní natáčecí dobrodružství ve společnosti dalších CRAZY cyklistů.


 

cyklopoint_logo.png

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář