Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2016/022 – Za kulturou a zábavou Chomutovska. Ženy vítány! Sobota 30. 4. 2016

27. 4. 2016

vyjizdka-2016-022---za-kulturou-a-zabavou-chomutovska.-zeny-vitany-.jpg

 

 

Vyjížďka 2016/022

 

Za kulturou a zábavou Chomutovska. Ženy vítány!

 

 

Zdravíme příznivce kulturně společenských CYKLO vyjížděk,
 

v sobotu konečně vyrážíme na první letošní natáčecí vyjížďku, kterou už se rozhodně počasím pokazit nenecháme. Tentokrát budeme objevovat kulturní a společenské události na Chomutovsku. Čeká nás návštěva kostela s Galerií a módní přehlídkou Lady Hellerové z ateliéru New Art, s mimořádnou možností stát se na malou chvilku modelkou (pánové klid, nabídka výhradně pro ženy) a nakonec se zastavíme na pálení čarodějnic opéct pár buřtíků.   "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si den plný sportu a zábavy.
 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity:  Sobota 30. dubna 2016
 

Místo a čas startu: 10:00 hod před prodejnou Cyklo Point Most, Velebudická 1247
 

Trasa: https://mapy.cz/s/CPz5 = Pěkně hezky kolmo se přesuneme trasou Havraň, Sušany, Škrle, Údlice a Nezabylice. Něco bude asfalt, něco polňačky a cyklostezky.
 

Určeno pro kola: Horská 26", 27,5", 29", pevná i celoodpružená, tentokrát to zvládnou i kola krosová.
 

Vhodné pro: Cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů.
 

Fyzická obtížnost: Nízká
 

Technická náročnost: Nízká
 

Povrch: zpevněné polní stezky a asfalt.
 

Délka trasy: Kdo pojede na kole jen do Chomutova a domů vlakem, ten si dá cca 30km. Kdo by si to chtěl dát vlastní silou i zpět domů do Mostu, ten si přijde na krásných 55-60km, v závislosti na tom, zda to vezme podobnou trasou, nebo okolo R13 po cyklostezce.
 

Předpokládaný návrat: Čarodějnice začínají na 18:00 hod, pak se něco opeče, někdo upálí a následně už bude na každém, jak se rozhodne. Domy ale dřív jak na 20. Hodinu určitě nebudeme.
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). Výkonné přední světlo a účinná zadní blikačka budou asi nezbytná pro bezpečný návrat domů. V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou svačinu na rychlé doplnění energie. Nezapomeňte na pár drobných na vlak a občerstvení.

 

Doporučená výbava: Meteorologové zatím slibují polojasnou oblohu s až 15ti stupni celsia. Takže na sebe vezměte ideálně krátké cyklistické kalhoty s vložkou, ideálně doplněné další vrstvou v oblasti pasu (boxerky na tělo, nebo volné cyklistické kraťasy přes kalhoty), návleky na nohy / kolena, cyklistický dres s dlouhým rukávem podložený spodní vrstvou a lehkou větrovku. Pro jistotu přibalte i šátek na krk a pod helmu, dle aktuální předpovědi i něco nepromokavého, kdyby meteorologové hrozili možnými přeháňkami. Do batohu přibalte něco málo na převlečení k ohni. A kdo má své oblíbené, nezapomeňte vzít i špekáčky. Jinak by měly být ke koupi i v místě pálení čarodějnic.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: Kolik se nás vejde.

 

Průvodce: Marek Leština (Pouze tam, protože následně bude upálen, takže domů už každý sám za sebe)
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na první letošní natáčecí dobrodružství ve společnosti dalších CRAZY cyklistů.
 

 

12953090_1247404378603834_107678419_o.jpg

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář