Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2016/01 - MTB HOBBY TEAM - JIRKOVSKÁ PŘEHRADA

18. 3. 2016

vyjizdka-2016-014---mtb-hobby-ride---jirkovska-prehrada.jpg

 

 

Vyjížďka 2016/014

 

MTB HOBBY RIDE

 

JIRKOVSKÁ PŘEHRADA

 

Zdravíme vyznavače cyklistických výletů,

 

počasí je čím dál tím lepší a tak nesmíme polevit a nechat byť jeden víkendový den nevyužitý. V sobotu jedeme hájit barvy nově vniklého Cyklo Point Most Racing Teamu na závod Jarní BAHNO do Karlových Varů a v neděli dáme zase něco oddechového od Hobby Team. Nuže, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a vychutnejte si poklidnou jízdu okolím naší hnědouhelné pánve. 

 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci: 

 

Datum aktivity:  Neděle 20. března 2016

 

Místo a čas startu: Před prodejnou Cyklo Point Most, 10:00 hod

 

Trasa: Prostě a jednoduše: Most – Červený hrádek – Boleboř – Jirkovská přehrada a zase Most. Celkově najeté kilometry se asi velmi přiblíží sumě 60km. 

 

Doprava: Tentokrát pěkně hezky po svých.

 

Určeno pro kola: Horská 26", 27,5", 29", pevná i celoodpružená, širší pláště s hrubším vzorkem.

 

Vhodné pro: Cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů, zvyklé jezdit za chladnějšího počasí.

 

Fyzická obtížnost: Střední.

 

Technická náročnost: Nízká – Střední.

 

Povrch: cca 40/60 asfalt / polní a lesní cesty. Vzhledem k tomu, kdo bude tentokrát naším průvodcem, je možné, že nás čekají opravdu nevšední zkratky.

 

Délka trasy: do 60ti km. 

 

Předpokládaný návrat: hrubým odhadem cca 17. hodina. 

 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; dlouhoprsté cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). Výkonné přední světlo a účinná zadní blikačka pro případ, že by se nám to protáhlo. V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou svačinu na rychlé doplnění energie, poctivý gáblík v některé z restaurací je taktéž na programu, takže drobné s sebou.

 

Doporučená výbava: Po celý den se bude rtuť teploměru toulat mezi cca 8 °C. Na sebe vezměte ideálně slabší dlouhé kalhoty, nebo klasické letní elastické kalhoty doplněné delšími návleky na nohy a volnými kraťasy na vyteplení intimních partií. Na vršek nějakou spodní vrstvu a neprofuk bundu s dostatečným odvodem vlhkosti. Nezbytností bude pokrývky hlavy (čepice či šátek) a návleky na tretry. Do batohu přibalte něco na převlečení (hlavně spodní vrstvu a ponožky). 

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 20

 

Průvodce a tvůrce trati: Johny

 

Co Vás čeká: Předpověď počasí vypadá opravdu slibně, takže by se po dlouhé době mohla podařit opravdu krásná vyjížďka se vším, co k ní patří.

 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších CRAZY cyklistů.

 

 

 

 

loga-cyklopoint_hobby.png

 

 "PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář