Jdi na obsah Jdi na menu

Poslední MTB roku 2016 - Pondělí 26. prosince 2016

23. 12. 2016

posledni-mtb-2016-vyzva.jpg

 

 

Tak máme rozhodnuto. Pojedou se nakonec dvě akce:

Vlakem směr Klášterec n. O. a zpět vlakem.
Zájemci se sejdou v 8:00 hod na nádraží v Mostě, kde se definitivně domluví na cílové stanici. Doporučujeme jet až do Ostrova a užít si nádherné stezky podél Ohře. V 8:05 se zakoupí skupinová jízdenka a v 8:15 se vlak rozjede směr Ostrov nad Ohří. Přistoupit lze v 8:27 na stanici Jirkov zastávka, v 8:31 na stanici Chomutov město, nebo v 8:35 v na hlavním nádraží v Chomutově. Během cesty se mohou cyklisté domluvit, kdo si to chce dát podél Ohře (doporučujeme), nebo po úpatí Krušných hor. 
Pro koho by byla trasa Klášterec n. O. - Most v délce 90km moc dlouhá, může si to zkrátit z Klášterce, Kadaně či Chomutova vlakem. Průvodcem Vám budou Radek Filip a Radek Gruber.

Okolo Mostu se staršími dětmi. 
Zájemci o účast na vyjížďce, která bude MEGA pohodová a kterou zvládne o starší dítě, se sejdou před prodejnou Cyklo Point Most ve 12:00 hod a vydají se na cca 25km dlouhou trasu okolím města Most. Průvodcem budou Marek Leština a Jaroslava Preislerová.

Tak hurá do toho, zítra to bude SUPER.

Na brzkou shledanou se těší banda z Cyklo Point Most.

 

 

 

Zdravíme skalní příznivce horské cyklistiky,


rok 2016 se už rychle blíží ke svému konci, ale pořád je ještě čas něco zažít. Nabízí se volné pondělí 26. prosince, které krom lehkého deštíku slibuje především krásnou teplotu až 9 stupňů.


Pokud někdo máte chuť, přidejte se k nám. Stačí se přihlásit k události a hlasovat v anketě (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdMvDYgtcDlMJnM1YQ9lyNX_8Obbs_JhfltHDWlJcar-3U9Iw/viewform) o preferované aktivitě.
 

V neděli 25. prosince ve 20:00 hod vyhodnotíme hlasování a oznámíme definitivní trasu vyjížďky.
 

Takže neleňte a hlasujte :-). Poslední cyklistický zážitek roku 2016 s Cyklo Point Most Hobby Team čeká i na Vás.
 

Na brzkou shledanou se s Vámi těší parta z

 

cyklopoint_logo.png

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář