Jdi na obsah Jdi na menu

Plánujeme - stezky Singltrek pod Smrkem již tento měsíc a hned dvakrát!!

1. 6. 2016

 

 

singltrek-pod-smrkem-2016-promotion-fotto.jpg

Plánujeme:

 
Stezky Singltrek pod Smrkem
 
- již tento měsíc a hned dvakrát!!
 

Zdravím milovníky hravých trailů jizerských hor,
 

sezóna je v plném proudu a tak je třeba se vydat vyplavit adrenalin, nebo se jen lehce pohoupat, na vyhlášené traily pod názvem Singltrek pod Smrkem. Co si pod tímto názvem máte vybavit, Vám umožní pochopit pozvánka na jeden z minulých výletů do této lokality, kterou najdete například ZDE.
 

Oblíbená ubytovna ve stejnojmenném městě, která pojme min. 18 osob a vyjde na opravdu krásný peníz 195,- Kč / os, je volná hned ve dvou termínech, a to 11. – 12. a 18. – 19. června. Zatím to vypadá spíše na ten první termín, pro který se vyslovila drtivá většina přihlášených na profilu FACEBOOK.
 
Termín 11. - 12. června - zatím přihlášeno 15 osob (z toho 3 děti / junioři) a dalších 3-5 osob ještě můžeme přibrat.
 
Termín 18- - 19. června - zatím máme obsazeny 4 místa a cca dalších 16 je tím pádem volných. Ještě je spousta času vše připravit a naplánovat.
 
 
 
singltrek-pod-smrkem-2016.jpg
 
 
 

Rozhodli jsme se jet spíše v menším počtu lidí na dva termíny, aby byla snazší organizace a přeprava a také, aby měli směnaři možnost na 100% vyrazit, bez potřeby obtížně měnit šichty.
 
Po oba termíny bude vyčleněna zvláštní skupiny pro rodiče s dětmi. Minimální velikost jízdního kola je stanovena na výplet 24", u výpletů 20" je možné jet jen vysloveně se zkušeným ďáblíkem, který má podobné trasy naježděné.
 
Doprava a časový harmonogram: U prvního termínu 11. - 12. června je již stanoven čas srazu před prodejnou, a to na 11. června v 6:00 hod před prodejnou Cyklo Point Most. Chomutovské přivezeme k prodejně po individuální domluvě a teplické a Děčínské vyzvedneme po cestě. Finance za dopravu a ubytování se budou řešit až večer ze soboty na neděly na místě, tak prosím všichni vezměte dost drobných, abychom se nějak dopočítali.

Přihlášení k události: Kdo bude mít zájem o poslední volná místa v termínu 11.-12. června, ten nechť zavolá na číslo 725 651 005 a domluví se osobně. Kdo bude mít zájem o termín 18. - 19. června, ten se buď může přihlásit a hlasovat na profilu FB v UDÁLOSTI ZDE, nebo vložit komentář k této pozvánce na vyjížďku, kde uvede své celé jméno a telefon a počet osob, kapacita vlastního OA a další případné odpovědi na níže uvedené otázky. Stejné informace lze diskrétně zaslat na mail cyklopointmost@gmail.com a počkat na potvrzení o přijetí zprávy.  
 
 
Doprava / ubytování: Bude realizována formou dodávkových vozů a vlastních OA, přičemž platí klíč – „v dodávce se dělí náklady všem rovným dílem“ a „kdo poskytne OA, neplatí za PHM“. V případě společné dopravy OA vychází cena dopravy na osobu krásných cca 250,- Kč, pokud se pojede dodávkou, tak se dostaneme na stále hezkých cca 450 - 500,- Kč. Ubytování vyjde na 195,- Kč / os / noc ve zrekonstruované ubytovně s třílůžkovými pokoji, situované opravdu chvilku cesty na kole od samotného vjezdu do stezek v Novém Městě pod Smrkem.
 

PROSÍME O SDÍLENÍ a POZVÁNÍ svých známých z řad cyklistů na tuto událost. Čím více bajkerů se o události dozví, tím spíše oba termíny naplníme a všichni nakonec vyjedeme.
 
 
Předem Vám všem děkuji za pomoc s plánováním dalšího ze společných cyklistických dobrodružství
 

Za Cyklo Point Most Hobby Team
 

Radek Filip
 
 
Seznam oficiálních možností, které najdete i v anketě k události (odkaz výše) po klepnutí na záložku DISKUZE:
1. - Volím termín víkend 10. – 12. června (odjezd v pátek pozdě večer na dvě přespání)
2. - Volím termín víkend 11. – 12. června (odjezd v sobotu brzy ráno na jedno přespání)
3. - Volím termín víkend 17. – 19. června (odjezd v pátek pozdě večer na dvě přespání)
4. - Volím termín víkend 18. – 19. června (odjezd v sobotu brzy ráno na jedno přespání)
5. - Volím společnou dopravu – svezu se dodávkou, nebo s někým
6. - Volím vlastní dopravu – poberu pár dalších cyklistů / kol (do komentáře prosím uvést počet zbývajících volných míst k sezení a stojanů na kolo)
7. - Jsem ochoten odřídit dodávku a mám k tomu potřebné zkušenosti a oprávnění.
8. - Přihlašuji další své kamarády, kteří nemají FB (do poznámky počet osob)
9. - Budu s sebou brát nezletilou osobu (do poznámky počet a věk)
10. - Raději bych si "pěkně" připlatil za mikrobus s profesionálním řidičem

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář