Jdi na obsah Jdi na menu

Krušnohorské putování za sluncem - Čertovské MTB s Radkem G.

10. 12. 2016

krusne-hory-10.12.2016.jpg

 


Krušnohorské putování za sluncem

aneb

Čertovské MTB s Radkem G.

 

 

Zdravíme skalní příznivce cyklistiky,

sobota nám zatím slibuje krásné teploty atakující 10 stupů Celsia, takže takové malé jaro. Kdo jste ještě definitivně neuklidil cyklistické nádobíčko do sklepa, pojeďte se s námi podívat do Krušných hor, na výpravu za hřejivým sluníčkem a čistým vzduchem. Trasou Vás bude provázet Krušnohorský znalec Radek Gruber.

Čas a místo startu: Začínáme na železniční stanici Jirkov Zastávka, kde je naplánován sraz na 10:30 hod. Kdo chce, může se s dalšími sejít na nádraží Most v 10:00, v 10:02 zakoupit hromadnou jízdenku (nebo samostatné zpáteční, kdyby se chtěl někdo trhnout) a v 10:10 odjet do Jirkova vlakem.
Kdo si to chce dát na 100%, může do Jirkova na začátek přijet kolmo, sraz před Cyklo Point Most v 9:20, trasa po cyklostezce 3111 - okolo Golfáče na Lišnici a pak doprava po 3106 přes Havraň, a Strupčice přímo před Jirkovské nádraží. 

 

V anketě facebook https://www.facebook.com/events/335301136852563/permalink/335302083519135/, nebo do příspěvku pod tento článek, dejte prosím svým kamarádům vědět, jaký způsob dopravy na místo startu do Jirkova zvolíte.

Trasa: Jirkov železniční zastávka, Okolo Zooparku na Bezručák, krátké občerstvení na jedné z mlýnských restaurací, dále cíle jako Sokolí vrch, Bečov, Blatno, Mezhoří a podobné horské obce. Záleží jen na chuti a silách, kam až se vyšplháme. Celková trasa bude mít cca okolo 50km.
Po návratu do Chomutova Radek Gruber připravil zpestření v podobě návštěvy po čertech dobré Krampus Show, která bude od 16. do 17. hodiny v atriu městské knihovny, případně od 17. do 18. hodiny na náměstí 1. máje.

 

Oblečte se dle vlastních zkušeností a nezapomeňte na něco náhradního a zámek na kolo, který se bude při zastávkách rozhodně hodit.

 

Tak nelenošte a pojďte využít poslední letošní příležitosti na pořádnou bajkovačku za příznivých teplot.

 

Na brzkou shledanou s Vámi se těší Radek Gruber a parta z 

 

loga-cyklopoint_hobby.png

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář