Jdi na obsah Jdi na menu

FAST FOOD BIKERS - Recesisticky laděná MTB vyjížďka s překvapením. NEDĚLE 16. října.

16. 10. 2016

 

kfc-meal-plakat.jpg

 

 

 

recesisticky laděná vyjížďka s překvapením

 

FAST FOOD BIKERS

 

 

Zdravíme milovníky CRAZY laděných vyjížděk z dílny Cyklo Point Most Hobby Team

 

Na neděli 16. října každoročně připadá Mezinárodní den proti McDonald's. A to bychom nebyli mi, abychom se toho nechytili, protože jak říká jedna moudrá reklama,DŮVOD SE VŽDYCKY NAJDE. A pro nás je to důvod sednout na kola a zase po dlouhé době něco společně zažít. A to za krásného bezvětří a teploty až 16 stupňů.

 

Během jízdy nás čekají dvě zastávky v nejmenované restaurační síti rychlého občerstvení, kde se recesisticky nadlábneme a v obou pro nás budou mít připravený ke každé objednávce nějaký ten bonus navíc. Nechte se překvapit.

 


Datum aktivity:  Neděle 16. října 2016


Místo a čas startu: Před prodejnou Cyklo Point Most Most ve 12:00 hod, (oběd v tento den buď úplně vynechte, nebo jen lehce něco malého zakousněte, ať máte místo v bříšku) 

 

Trasa: Od prodejny se vydáme na 882 metrů dlouhou trasu k první zastávce, kde nás čeká první bašta a první bonus k objednávce. Po letmém obědě se vydáme na už delší trasu o délce 24,8 km, která nás zavede do téže restaurace, ale v Chomutově. Zde bude následovat další bašta a další bonus navíc. Odtud se pojede zpět do  mostu a na výběr budou hned tři variant trasy:

A) - Pro ty, kteří to s baštou přeženou, je k dispozici nedaleké nádraží Jirkov.

B) - Pro ty, kteří se řadí do HOBBY kategorie, je připravena 24,8 km trasa podél silnice R13.

C) - Pro ty, kteří se řadí do kategorie RACING, máme technicky náročnou trasu přes Vysokou Pec a Jezeří o délce 31.3 km.

 

Určeno pro kola: Horská 26", 27,5", 29", pevná i celo-odpružená, krosová.

 

Vhodné pro: V případě zpáteční trasy "A" je akce vhodná i pro rodiny s dětmi, v případě trasy "C" si na své přijdou i náruživí bajkeři, kteří to mají rádi více HARD a NATURAL.


Povrch: Hobby trasy jsou spíše po asfaltkách, panelkách, zpevněných cestách. RACING trasa na Jezeří už bude plná terénních nástrah a potřebuji zkušenějšího cyklistu na horském kole.

 

Délka trasy: 25 / 50 / 56 km, dle zvolené varianty zpáteční cesty.

 

 

Přihlášení k události: PROSÍME VŠECHNY ZÁJEMCE, ABY SE PŘIHLÁSILI FORMOU KOMENTÁŘE POD TENTO PŘÍSPĚVEK, PŘÍPADNĚ KLASICKY V UDÁLOSTI VE SKUPINĚ FACEBOOK POD NÁZVEM "CYKLO POINT MOST HOBBY TEAM". Je potřeba nahlásit restauracím přibližný počet návštěvníků, aby na nás byly případně připraveni. 

 

Povinná výbava: cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). Výkonné přední světlo a účinná zadní blikačka pro případ, že by se nám to protáhlo. V neposlední řadě dostatečný pitný režim. Nezapomeňte na korunky na občerstvení a případně i na vlak.. 

 

Doporučená výbava: ZÁMEK NA KOLO se jistě bude v několika exemplářích hodit, abychom z toho nakonec neměli duatlon :-)

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších CRAZY cyklistů.

 

 

cyklopoint_logo.png

 


"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář