Jdi na obsah Jdi na menu

Cyklo výlet na den otevřených dveří obory Fláje

16. 11. 2016

flaje-final.jpg

 

 

Hlas lidu rozhodl o termínu SOBOTA 19. září s odjezdem 7:21, sraz na nádraží v 7:00 hod. Počasí je bohužel jiného názoru a připravilo nám vytrvalý déšť po celý zítřejší den. Necháme tedy na každém z Vás, zda se Vám chce, nebo nechce, podstoupit toto mokré dobrodružství ve 3 stupních Celsia. 


Náhradní termín je neděle, kdy má bát v odpoledních hodinách teplota nad nulou a polojasná obloha. Hrozí ale, že to bude v ranních hodinách namrzlé. Odjezd vlaku proto až v 9:57, aby to stihlo na horách povolit a sluníčko mělo čas rozpustit případnou námrazu. Sraz tedy v 9:40 na nádraží v Mostě.


Hlasujte pro definitiv termín vyjížďky. Prosím jen ti z Vás, kteří chtějí na 100% jet i za stávající předpovědi počasí.https://www.facebook.com/events/223150948107105/permalink/224156411339892/


Tak si to užijte a snad brzy na shledanou na nějaké z dalších bajkovaček. Radek

 

------------------------------------------------------------------

 

 

ZDRAVÍM PŘÍZNIVCE SPOLEČNÝCH VYJÍŽĎEK,


OBORA FLÁJE bude na jediné dva víkendy v roce otevřená a tak je třeba toho využít a vyjet. Otevřená bude od 19. do 20. listopadu a ještě 3. až 4. prosince, vždy od 10. do 15. hodiny.


Na Vás teď je, abyste v přiložené anketě hlasovali o ideálním dni pro tuto akci a ideálním způsobu, jak se tam dostat.
Hlasujte prosím, který den se Vám to hodí a jakým způsobem se k oboře chcete dopravit. Označte prosím veškeré možné alternativy možného termínu, které ve Vašem případě připadají v úvahu a preferovaný způsob dopravy. V pátek to rozhodneme a zašleme Vám přesné info o termínu vyjížďky.

HLASUJTE NA WEBU    HLASUJTE NA FACEBOOKU


Na brzkou shledanou v sedle jízdního kola se s Vámi těší parta z Cyklo Point Most Hobby Team

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář