Jdi na obsah Jdi na menu

PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2016

Příspěvky

Vyjížďka 2016/7 - ALL MOUNTAIN Chomutov

4. 2. 2016

vyjizdka-2016-007---all-mountain.jpg

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2016 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2016/8 - Masopustní bajkovačka v maskách s Radkem Florianem Gruberm

4. 2. 2016

vyjizdka-2016-008---masopustni-bajkovcka-v-maskach-s-radkem-florianem-gruberem..jpg

 

Zdravíme příznivce nevšedních akcí,
Sníh už krásně slezl (velká omluva běžkařům, ale co se dá dělat), takže se dá vyjet i podstatně výše do hor. Dáme si tedy opáčko Bezručova údolí, kterou posledně zhatila nadměrná sněhová pokrývka. Na sobotu si připravte nějaké pořádné masky a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO". Další z nezapomenutelných zážitků čeká na Vaši účast.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2016 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2016/004 – WINTER MTB HOBY RIDE – Bezručovo údolí s rodákem Radkem Gruberem. (sobota 23:11

22. 1. 2016

vyjizdka-2016-004---hobby-ride---s-radkem-na-zimni-bezrucovo-udoli.1.jpg

 

 

Vyjížďka 2016/004  – WINTER MTB HOBY RIDE – Bezručovo údolí s rodákem Radkem Gruberem.
Zdravíme příznivce pohodového zimního ježdění,

Sníh se zuby nehty drží, a tak tu máme další ze zimních dobrodružství. Protentokrát jsme se rozhodli pro událost v blízkém okolí, na dosah vlastními silami. Rozjedeme se do velmi krásné lokality Bezručova údolí, kde nás čeká velmi příjemné stoupání do Krušných hor (které ale není nezbytné zdolat, vše se rozhodne dle výše sněhové pokrývky, jak daleko nás pustí)."POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a prorazte si s námi stopu sněhovou pokrývkou.
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2016 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2016/003 – WINTER MTB – POLÁRNÍ VÝPRAVA CHKO LABSKÉ PÍSKOVCE. Neděle 17. ledna 2016

14. 1. 2016

vyjizdka-2016-003---polarni-vyprava-za-snehem-do-chko-labske-piskovce..jpg

 

Zdravíme příznivce zimního ježdění,

tak tu máme další ze zimních dobrodružství. Tentokrát se vydáme do vzdálenějšího prostředí chráněné krajinné oblasti Labské Pískovce. Do Děčína se přesuneme vlakem a pak už to bude jen a jen na nás. Těšit se můžeme na přenádherné přírodní scenérie a opravdu nevšední jízdní podmínky. Bude sice pěkná zima, ale sluníčko jistě příjemně zahřeje, minimálně alespoň na duši. Nenechává Vás toto stručné info a bělavá úvodní fotografie klidnými? "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si opravdu nevšední zážitek v sedle jízdního kola.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2016 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2016/002 - WINTER MTB RIDE - S Petrou Hampejsovou do Krušných hor. Sobota 9. ledna 2016

8. 1. 2016

vyjizdka-2016-002---winter-mtb---s-petrou-hampejsovou-do-krusnych-hor2.jpg

 

Zdravíme příznivce zimního ježdění,

počasí láká spíše na běžky, než na kolo, ale srdce si ne a ne nechat říct. Je tedy třeba vyrazit někam, kde bude v sobotu zaručeně krásné počasí, a tím ideálním místem jsou jedině Krušné hory. Sice až -6°C, ale zase prakticky bezvětří a jasná obloha, díky které i trochu zahřeje sluníčko. Do hor se necháme vyvézt vláčkem Moldaváčkem a pak už se budeme motat po vršcích. Nakonec si to sjedeme hezky po svých dolů do nížin a po krátkém přejezdu od hor do Mostu budeme opět ve svých vyhřátých bytech a domcích, rehabilitovat promrzlá, ale spokojená těla. (V případě nepřízně počasí možnost sjet do Mostu z Moldavy opět vlakem). Patříte-li mezi otužilé, otrlé a ostřílené bajkery, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO". Super zimní zážitek čeká na své objevení.  

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2016 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2016/01 – Novoroční hobby jízda městem Most, II. ročník

10. 12. 2015

 

vyjizdka-2016-001---novorocni-hobby-jzda-mestem-most-1-.jpg

 

Zdravíme cyklisty města Mostu a okolních obcí,

„Jak na nový rok, tak po celý rok“. V duchu tohoto přísloví odstartuje i příští rok vysloveně rekreačně zaměřená cyklistická akce pod názvem "Novoroční hobby jízda městem Most", s podtitulem "Napříč mosteckými parky".

Tímto i Vás zveme na druhý ročník pohodové novoroční vyjížďky městem, kterou by měl zvládnout i zdatnější rekreační cyklista, bez rozdílu věku, výkonnosti či zaměření. Trasa Vám umožní hned na dvou místech se od vyjížďky oddělit a zkrátit si tak cestu do cíle. Díky tomu jízdu zvládnou i vysloveně rekreačně zaměření cyklisté, nebo starší děti.

Kdo chce začít ten nový rok tím, co by rád aktivně provozoval po celý jeho zbytek, může s námi vyjet na klidnou jízdu, vedenou převážně po silnicích a asfaltových stezkách, kterých cyklistům město Most nabízí opravdu nespočet. Přidejte se k nám a vyjeďte do nového roku v sedle svého oblíbeného kola.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2016 | Komentářů: 4