Jdi na obsah Jdi na menu

Zakončení cyklistické sezóny 2015 – spanilá jízda městem Most. NEDĚLE 15. listopadu.

27. 10. 2015

zakonceni-cyklisticke-sezony-2015-final.jpg

 

 

Zakončení cyklistické sezóny 2015

 

spanilá jízda městem Most.

 


Vážení cyklisté měst Mostu, Litvínova a okolních obcí,


pojeďte se s námi rozloučit s uplynulou cyklistickou sezónou, s cyklisty, jež čas od času na svých výletech potkáváte a s cyklistickými trasami, které nám po celý letošní rok usnadňovaly průjezd naším Městem.


Sejdeme se v neděli 15. listopadu v 12:45 hod u kašny na mosteckém 1. náměstí, odkud v 13:00 hod společně vyrazíme na poslední velkou letošní vyjížďku. Ta bude laděna ve vysloveně rekreačním tempu a zavede nás především na významná místa města Mostu, jako je Kostel Nanebevzetí panny Marie a opodál stojící Pravoslavný chrám, Oblastní muzeum či Park šibeník. Akci zakončíme v některé z mosteckých restaurací, takže kdo bude chtít, může zůstat na kus řeči a něco dobrého k jídlu a pití. Celková délka trasy bude 20km. V případě nepřízně počasí je možné trasu zkrátit.

 

zakonceni-cyklisticke-sezony-2015-mapa-trasy.jpg

 

Pro lepší organizaci prosíme o přihlášení k účasti. Stačí se k události buď přihlásit formu volného komentáře pod tímto příspěvkem, nebo se přidat k události na profilu Facebook skupiny

Cyklo Point Most Hobby Team.

cyklopoint_logo.png

 

Nezapomeňte na povinnou cyklistickou výbavu, přilbu a vhodné oblečení.

 

Věříme, že se sejdeme v hojném počtu a naplno si užijeme poslední letošní cyklistickou akci, určenou pro všechny místní vyznavače cyklisty, bez rozdílu věku čí zaměření.
 

 

Na shledanou v sedlech jízdních kol se s Vámi těší skupina Cyklo Point Most Hobby Team a Statutární město Most – Evropské město sportu 2015.

 

 

zakonceni-cyklisticke-sezony-2015-1.jpg

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

 

PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář