Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 54/2015 - Přes kopečky na Házmburk "BLESKOVKA"

21. 11. 2015

hazmburk-2.jpg

 

 

Vyjížďka 54/2015 - Přes kopečky na Házmburk

 

 

Zdravíme příznivce společných výletů,

 

počasí na neděli nevypadá zase úplně špatně, tak proč toho nevyužít a nevyrazit na kolo. Tentokrát se vyjížďky ujme Gábina, která nás dovede nejrůznějšími klikatými okreskami až ke zřícenině hradu Házmburk. Po cestě nás čeká příjemné hřejivé překvapení, které se při zítřejších teplotách bude jistě hodit. Pokud i Vy patříte mezi otužilejší cyklisty, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".

 

Datum aktivity: Neděle 22. listopadu 2015

 

Místo a čas startu: 9:15 Hrobčice u dětského hřiště.

Dílčí místa startu:

MOST - 8:30 u prodejny Cyklo Point Most http://mapy.cz/s/mETA

BÍLINA - 9:00 od supermarketu LIDL http://mapy.cz/s/mETB

 

Trasa: V 9:15 se sejdou obě skupiny v Hrobčicích a společně vyrazí vstříc cíli výpravy, zřícenině hradu Házmburk. Nejspíš při zpáteční cestě nás čeká velmi příjemná přestávka v Třebenicích, kde si dáme občerstvení v podobě místních čokoládových specialit a něco teplého na zahřátí - Čokolaterie Třebenice NE 12:30 - 18:00 (http://www.cokolaterie-trebenice.cz/).

 

Určeno pro kola: Horská a krosová alespoň s nějakým vzorkem.

 

Náročnost - Fyzická střední, technická nízká

 

Povrch: Z převážné části asfalt.

 

Délka trasy: cca 80km

 

Předpokládaný návrat: 15:30 hod

 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou pořádnou svačinu na rychlé doplnění energie. Nezapomeňte na pár drobných na občerstvení.

 

Doporučená výbava: Čeká nás teplota: -2 - +4 stupně, slabší východní vítr, takže to bude chtít něco vysloveně zimního na sebe. Rozhodně to nepodceňujte, ale tase není třeba se nabalit. Doporučujeme vzít alespoň 1. spodní vrstvu na převlečení.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 20

 

Průvodce: Od Hrobčic - Gabriela Grossmanová.

 

Nenechte se zastrašit počasím a pokud jste na uvedené podmínky zvyklí, určitě si nesmíte nechat ujít další z mála posledních příležitostí tohoto roku na společnou vyjížďku s

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

 

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář