Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/7 – ENDURO TŘI KOPCE, SOBOTA 21. března 10:00 hod.

19. 3. 2015

vyjizdka-2015-007---enduro-tri-kopce.jpg

 

 

 

Vyjížďka 2015/7  – ENDURO TŘI KOPCE
 

 

 

Zdravíme vyznavače technického ježdění v závodním tempu,
 

původně jsme sobotní akci kvůli počasí zrušili, ale nakonec to vypadá, že se přeci jen to počasí umoudří a dopřeje nám pár hodinek na pořádnou baťovačku bez deště. Rozhodli jsme se vyžít tyto při hodiny co nejintenzivněji a tak se pustíme do nejtěžšího kalibru ježdění s naším teamem, a tím je ENDURO v závodním tempu, na všem dobře známých kopcích Ressl, Hnevín a Širák. Pojede se na ostří nože a rukojmí rozhodně nebereme, takže si konečně přijdou na své i ti nejtvrdší jezdci.  "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a dejte si v první jarní den pořádně do těla. 


Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci: 
 

Datum aktivity: Sobota 21. března 2014
 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 10:00 hod 
 

Trasa: Nejkratší cestou na Ressl a pak už jen samý technicky náročný a členitý terén. Vymeteme ty nejzáludnější sjezdy našeho okolí a co je na tom nejlepší, strašně si to užijeme. Vyjížďku pak završíme regeneračním pobytem v restauraci U Kojota. 
 

Vhodné pro: Zkušené, sportovně až závodně zaměřené a technicky nadané cyklisty, kteří výborně zvládají jízdu v těžkém terénu za velkého fyzického nasazení.
 

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená. 
 

Fyzická obtížnost: Vysoká
 

Technická náročnost: Vysoká
 

Povrch: Kameny, kořeny, bláto, štěrk, prostě jen a jen samé chuťovky. To vše doprovázené vůní přicházejícího jara.
 

 

Délka trasy: Předběžná délka trasy je odhadována na cca 30km.
Předpokládaný návrat: cca 13:00 hod
Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle, ideálně s čirými či oranžovými  skly; dlouhoprsté rukavice; servisní materiál (rezervní duše apod.). Vhod přijde i

chránič páteře, případně jeho alternativa - něčím lehce vypolstrovaný sportovní

batoh.  V neposlední řadě nějaký ten pitný režim a odpovídající zásobu tyčinek na rychlé doplnění energie. 

Doporučená výbava:  Počasí bude opravdu velmi příznivé. Ranní teploty lehce nad bodem mrazu se postupem času vyšplhají až na 11 stupňů Celsia. Oblohu hlásí meteorologové zataženou, ale alespoň nám nebude svítit slunce do očí a zbytečně se nebudeme potit. Na sebe vezměte ideálně krátké cyklistické kalhoty, doplněné o spodní vrstvu a návleky na nohy (méně odolní jedinci asi zvládnou i zimní kalhoty). Nezapomeňte na slabší bundu s membránou proti větru (ve sjezdech to bude foukat), podloženou spodní vrstvou či dresem s dlouhým rukávem. Určitě nasaďte šátek pod přilbu, šátek na krk a lehce zateplené rukavice. 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

Maximální počet účastníků: 10
 

Průvodce: Pavel Třetina
 

Co Vás čeká: To nejtvrdší, co lze na vyjížďce s Cyklo Pointem zažít, na druhou stranu něco, co určitá skupina cyklistů doslova vyžaduje. Závodní sezóna se blíží a proto nám lehčí trénink jistě přijde vhod.
a byl alespoň přibližný přehled o počtu zúčastněných jezdců.
Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola
Cyklo Point Most Hobby Team – "PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář