Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/6 – HOBBY RIDE okolím města Most. Neděle 15. března 2015.

13. 3. 2015

vyjizdka-2015-006---okolim-mesta-most-1.jpg

 

 

Vyjížďka 2015/6  – HOBBY RIDE okolím města Most.

 

 

Zdravíme mostecké cyklisty,

 

počasí se přeci jen nakonec umoudřilo, a proto jsme se rozhodli i takto na poslední chvíli, naplánovat vyjížďku a pozvat Vás na alespoň drobnou akci. Proto jen stručně – pojedeme se projet na pár hodin okolím mostu, většinou po méně frekventovaných asfaltkách a velmi dobře upravených stezkách, abychom se zbytečně nezašpinili, ale přesto najeli pár kilometrů. Pohybovat se budeme v těsné blízkosti měst Mostu, takže jsme v případě zhoršení povětrnostních podmínek za chvilku doma. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO", abyste nevyšli z formy, která se bude určitě hodit na příští víkend.

 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci: 

Datum aktivity: Neděle 15. března 2015

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 13:00 hod 

Trasa: Projedeme se okolím města a hlavním cílem bude ohyb a dobrý pocit z další hrstky najetých kilometrů. Nechme se překvapit, kam nás průvodce zavede a jaká zajímavá místa nakonec navštívíme.

Vhodné pro: Všestranně zaměřené cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů za zhoršených povětrnostních podmínek.

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená, krosová, fitness a další podobná silniční přemisťovadla. 

Fyzická obtížnost: Střední

Technická náročnost: Nízká

Povrch: Asfalt a další hladké a čisté povrchy. Této vyjížďce bychom mohli přisoudit alternativní název "AKCE ČISTÉ PLÁŠTĚ".

Délka trasy: Předběžná délka trasy je odhadována na cca 40km.

Předpokládaný návrat: cca 16:00 hod

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle, dlouhoprsté rukavice; servisní materiál (rezervní duše apod.). V neposlední řadě nějaký ten pitný režim a odpovídající zásobu tyčinek na rychlé doplnění energie. Na silnicích je dobré i za denního světla pustit přední a zadní blikačku.

 

Doporučená výbava:  Budeme mít po dešti, ale mělo by se vyjasnit a teplota dosáhnout v maximu až 5 stupňů Celsia. Na sebe vezměte ideálně krátké cyklistické kalhoty, doplněné o spodní vrstvu a návleky na nohy, jistě ale zvládnete i zateplené zimní kalhoty. Nezapomeňte na zimní bundu s membránou proti větru, podloženou spodní vrstvou či dresem s dlouhým rukávem. Určitě nasaďte čepici/šátek pod přilbu, šátek na krk a vhodně zateplené rukavice.  Na nohy zimní tretry, návleky na tretry či alespoň ponožky s membránou.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 20

Průvodce: Pavel Třetina

Co Vás čeká: Spíše rekreačně laděná vyjížďka se zastávkou na pár zajímavých místech našeho okolí. Tentokrát nečekejte nějaké velké dobrodružství, ale takovou běžnou vyjížďku na rozhýbání těla, vyčištění hlavy a nadýchání čerstvého vzduchu. Určitě si ale užijeme spousty legrace a najedeme dalších pár startovních kilometrů letošní sezóny. 
 

Vás, kteří se rozhodnete přidat, prosíme o přihlášení k účasti na vyjížďce, aby byl alespoň přibližný přehled o počtu zúčastněných jezdců.

 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář