Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/57 – Čertovská vyjížďka s andělským podtextem. SOBOTA 5. prosince 2015

3. 12. 2015

vyjizdka-2015-57-----certovska-vyjizdka-s-andelskym-podtextem.jpg

 

 

Vyjížďka 2015/57

 

Čertovská vyjížďka s andělským podtextem.

 

 

Zdravíme příznivce netradičních výletů,

 

koho 5. prosince nemá v plánu odnést čert, ten si bude moci užít speciální Čertovskou vyjížďku s andělským podtextem. Tentokrát vyjíždíme až po poledni, aby měli všichni účastníci dostatek času pořádně se na ten záběr naobědvat. Pojedeme směrem na Krušné hory a po cestě nás čeká příjemné zastavení na vyprošťovací polévce v Oseku u Duchcova. Pokud tedy ještě nemáte nic konkrétního v plánu a nemáte třeba odpolední směnu coby čert či anděl, neváhejte ani chvilku a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO". Super zážitek s partou pohodových cyklistů je připraven i pro Vás.
 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci: 
 

Datum aktivity:  Sobota 5. prosince 2015
 

Místo a čas startu: Před prodejnou Cyklo Point Most, 12:15 hod.
 

Trasa: Průvodkyně této akce plánuje více asfaltovou trasu, kdy se pojede okolo šachty a navštíví podkrušnohorská města, jako například Duchcov, Dlouhou louku či Osek. Trasa se bude upravovat postupně, dle aktuálního stavu cest.
 

Určeno pro kola: Horská 26", 27,5", 29", pevná i celoodpružená, spíše s hrubším vzorkem.
 

Vhodné pro: Cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů, zvyklé jezdit za chladnějšího počasí, zkušené v jízdě na mokré trávě a listí, na blátě a dalších kluzčích površích.  
 

Fyzická obtížnost: Střední.
 

Technická náročnost: Nízká
 

Povrch: odhadem 60% asfalt; 40% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty). 
 

Délka trasy: cca 50-60km
 

Předpokládaný návrat: hrubým odhadem cca 17:00 hod – světla a blikačky s sebou

 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). Výkonné přední světlo a účinná zadní blikačka. V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou svačinu na rychlé doplnění. Nezapomeňte na pár drobných na polévku a další drobné občerstvení. 

 

Doporučená výbava: Po poledni se vzduch ohřeje až na krásných 6 stupňů. Na sebe proto vezměte nejlépe dlouhé zateplené kalhoty (případně u odolnějších jedinců krátké cyklistické kalhoty doplněné o návleky na nohy a nějakou další vrstvu do oblasti klína - spodní boxerky, volné cyklistické kraťasy), zateplenou cyklistickou bundu podloženou spodní vrstvou (nebo dres s dlouhým rukávem podložený spodní funkční vrstvou, doplněný o větrovku). Nezbytností jsou zateplené dlouhoprsté rukavice, šátek na krk a šátek či čepici pod přilbu.  Do batohu přibalte něco málo na převlečení. 

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 20

 

Průvodce: Gabriela Grossmanová
 

Co Vás čeká: Nikdo přeci neříká, že musíte každého 5. prosince čekat doma, až Vám přivezou uhlí. Což tak se projet blízkým okolím a užít si něco nevšedního. Po cestě jistě potkáme pár Mikulášů, čertů a andělů, takže proč sedět doma, když můžeme jít ven.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších cyklistů.
 

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář