Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/41 - Hobby Ride - Nejen pro rodiče s dětmi okolím Mostu

26. 9. 2015

vyjizdka-2015-41---hobby-ride---nejen-pro-rodice-s-detmi-okolim-mostu.jpg

 

 

Vyjížďka 2015/41 – Hobby Ride

 

Nejen pro rodiče s dětmi okolím Mostu.

 

 

 

Zdravíme rekreační cyklisty města Most  přilehlého okolí, obzvláště pak ty z řad dětí a mladistvých,


Babí léto se nakonec přihlásilo do služby a tak toho na poslední chvilku využijeme. A když už, tak něčím opravdu pohodovým, věnovaným především těm nejmenším cyklistům z řad dětí a mládeže. Projedeme si v rekreačním tempu okolí města Most, maximálně se při tom vyhneme silnicím plným automobilů a užijeme si příjemné odpoledne ve společnosti dalších místních cyklistů. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a využijte poslední příležitosti na cyklistiku za krásného počasí.


Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

 

Datum aktivity: Neděle 27. září 2015
 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 13:00 hod
 

Trasa: Od prodejny vyrazíme směr Golfové hřiště a dále po zpevněných cestách a stezkách okolo Resslu na Matyldu, kde si jednou objedeme jezero a vyjížďku zakončíme u muzea. Kdo by chtěl, má možnost přejet s průvodci zpět k prodejně Cyklo Point Most.

 

vyjizdka-2015-041---hobby-ride-----nejen-pro-rodice-s-detmi-okolim-mostu.jpg

Určeno pro kola: Horská 20", 24", 26", 27,5", 29", pevná i celoodpružená, Crossová v případě zkušeného cyklisty a za použití širších plášťů s hrubším vzorkem.
 

Vhodné pro: Cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů. Děti by měly výt zvyklé na podobný objem kilometrů a vybaveny jízdním kolem s přehazovačkou.
 

Fyzická obtížnost: Nízká – průměrná rychlost cca 10km/hod
 

Technická náročnost: Nízká
 

Povrch: odhadem 5% asfalt; 95% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty),
 

Délka trasy: Cyklo Point Most – Museum = 20,5km. Zpáteční trasa k prodejně dalších 5km, převážně po cyklostezkách města Most.
 

Předpokládaný návrat: Odhadujeme, že bychom se měli vrátit někdy okolo 16.00 hod.
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou svačinu na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: Čekají nás spíše vyšší teploty, než na které jsme v posledních dnech zvyklí. Rtuť teploměru vyšplhá až na 16 stupňů Celsia. Na sebe proto vezmě krátké cyklistické kalhoty, dres s krátkým rukávem podložený spodní funkční vrstvou na intenzivnější odvod potu. A vše doplňte návleky na ruce a na nohy, které lze kdykoli sundat. Do batohu či brašny přibalte lehkou větrovku, vestičku či další lehčí doplňky pro případ, že by se ochladilo.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Za bezpečnost dětí ručí rodiče. U dětí ve věku nad 15 let není potřeba doprovodu rodiče, stačí poslat písemné prohlášení, že dítko jede s jeho vědomím.
Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 15

 

Průvodce: Radek Filip; Monika Miškulincová
 

Co Vás čeká: Udělejme společně něco pro naše nejmladší cyklistické nadšence a připravme jim příjemný zážitek na sklonku letošní sezóny.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších cyklistů.
 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář