Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/36 – Na Ranou s kolegy z Cyklo Teplice. Neděle 6. září 10:30 hod

4. 9. 2015

vyjizdka-2015-036---na-ranou-s-kolegy-z-cyklo-teplice-1.jpg

 

Vyjížďka 2015/36  – Na Ranou s kolegy z Cyklo Teplice

 


Zdravíme cyklisty měst Mostu, Teplic a okolních obcí,


Máme zde další místní akcičku do nedalekého okolí. Tentokrát se k nám připojí i kolegové z teplického cyklistického klubu Cyklo Teplice, v čele s naším občasným účastníkem, Lubošem Brantem. Pojedeme se podívat na Ranou, krásný to kopec, který mají krom cyklistů a pěšch turistů v hledáčku především vyznavači paraglidingu a leteckého modelářství. POJĎTE S NÁMI NA KOLO", projeďte se krásnou přírodou a zažijte super den ve společnosti dalších nadšenců z Cyklo Point Most Hobby Team a Cyklo Teplice


Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity: Neděle 6. září 2015
 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 10:30 hod.
 

Trasa: Od prodejny nás čeká 6km dlouhý přejezd z Mostu do místa setkání s cyklisty z Cyklo Teplice: http://mapy.cz/s/l0xo. Nejkratší cesta na toto místo bude asi tato: http://mapy.cz/s/l3WQ. Odtud již společně cíl Raná po místních polních a lesních stezkách. Kdo zná nějaké krásné zkratky a zajímavé přírodní trasy, může se ujmout průvodcovství a ukázat teplickým cyklistům nějaké zajímavé cesty. Po výstupu / výjezdu na Ranou si dáme zase sjezd a hirá domů do Mostu (do Teplic).       
 

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená
 

Vhodné pro: Zkušené i méně zkušené cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů
 

Fyzická obtížnost: Střední.
 

Technická náročnost: Nízká – střední.
 

Povrch: odhadem 30% asfalt; 70% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty),
 

Délka trasy: cca 35 – 40km.
 

Předpokládaný návrat: Odhadujeme, že bychom se měli vrátit někdy okolo 15. až 16. Hodiny.
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou tyčku na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: V neděli nás čekají spíše nízké teploty, dosahující rozmezí od 10 do 15 stupňů. Na sebe proto vezměte krátké cyklistické kalhoty, doplněné o návleky na nohy, dres s dlouhým rukávem rukávem, případně podložený spodní funkční vrstvou. Do batohu či brašny přibalte lehkou větrovku, návleky na ruce. Zámek na kolo jistě zvýší bezpečí Vašeho kola při zastávkách.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 15

 

Průvodce: Luboš Brant a samozvaný člen z řad Cyklo Point Most Hobby Team – své návrhy na trasu vkládejte do komentáře na FB či webu.
 

Co Vás čeká: Příjemná vyjížďka za příjemného počasí, stvořeného na krátkou binovačku a družba s teplickými cyklisty, kteří jsou spíše zvyklí jezdit na objem kilometrů, takže pozor na ně ;-)
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších cyklistů.
 

Cyklo Point Most Hobby Team – "PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář