Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/33 – Krušné hory – Z Moldavy na Oseckou pouť. SOBOTA 22. SRPNA

19. 8. 2015

vyjizdka-2015-033---krusne-hory---z-moldavy-na-oseckou-pout-2.jpg

 

 

 

Vyjížďka 2015/33 – Krušné hory

 

Z Moldavy na Oseckou pouť.

 

 


Zdravíme milovníky našich krásných Krušných hor,


nejbližší plánovaná vyjížďka bude v blízkém okolí našeho města a připadne na víkendový den, takže všichni standardně pracující cyklisté budou mít možnost se zúčastnit. Rozjedeme se vlakem do Krušných hor za krásami místní přírody a následně sjedeme do Oseka na místní vyhlášenou Oseckou pouť. Pak už jen do Hrobu a hurá směr Most.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              "POJĎTE S NÁMI NA KOLO", projeďte se krásnou přírodou Krušných hor, užijte si na Osecké pouti a prožijte super den ve společnosti dalších nadšenců z Cyklo Point Most Hobby Team.

 


Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity: Sobota 22. srpna 2015
 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 09:30 hod, případně v 9:40 před budovou vlakového nádraží Most.
 

Trasa: V 9:45 si zakoupíme hromadnou jízdenku a v 9:57 vyrážíme vlakem na hodinovou cestu směr železniční stanice Moldava. Odtud se nejrůznějšími stezkami, cestami a silnicemi přesuneme do Oseka, kde nás čeká bohatý program místní Osecké pouti (http://www.osek.cz/vismo/akce.asp?id_org=11298&id=1009&p1=4937) a prohlídka města. Pak už jen krátká zastávka v obci Hrob, kde se budou mstní hasiči loučit s létem při opékání buřtů a hurá na zpáteční cestu kolmo do Mostu.
 

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená. V případě použití silnějších pláťů s hrubším vzorkem i kola Grossová / Trekkingová.
 

Vhodné pro: Zkušené i méně zkušené cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů
 

Fyzická obtížnost: Střední
 

Technická náročnost: Nízká - střední
 

Povrch: odhadem 40% asfalt; 60% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty),
 

Délka trasy: Oficiální trasa sama o sobě bude dlouhá přibližně jen 35km. S přejezdem cca 25km z Lomu do Mostu to bude nádherných 55km.
 

Předpokládaný návrat: Odhadujeme, že bychom se měli vrátit někdy mezi19., až 20. hodinou.
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou tyčku na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: V neděli nás čekají cyklisticky ideální teplot okolí 20 stupňů Celsia. Na sebe proto vezměte jen krátké cyklistické kalhoty, dres s krátkým rukávem, případně podložený spodní funkční vrstvou na intenzivnější odvod potu. Do batohu či brašny přibalte lehkou větrovku, pro choulostivější jedince, či na sjezd z Krušných hor, návleky na ruce a na nohy. Zámek na kolo jistě zvýší bezpečí Vašeho kola při četných zastávkách.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 20

 

Průvodce: Marek Leština
 

Co Vás čeká: Nechte se překvapit, ale bude toho hodně. Krom super party na Vás čeká fantastická příroda a pořádná dávka zábavy.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších cyklistů.
 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář