Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/31 – Krušnohorská Magistrála: Lesná – Hora sv. Šebestiána – Kamencové Jezero ÚTERÝ 11. SRPNA

7. 8. 2015

vyjizdka-2015-031---krusnohorska-magistrala-----lesna-----hora-sv.-sebestiana-----kamenicka-----zoopark---kamencove-jezero.jpg

 

 

Vyjížďka 2015/31 – Krušnohorská Magistrála: Lesná – Hora sv. Šebestiána – Kamenička – Zoopark - Kamencové Jezero

 


Zdravíme milovníky dobrodružných víletů,


Čeká nás další část Krušnohorského putování za dobrodružstvím, tentokrát se budeme motat nad městem Chomutovem, ve kterém posléze svou trasu završíme. Čeká nás spousta zajímavých zážitků a nevšedních příležitostí, jak trávit volný den.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   POJĎTE S NÁMI NA KOLO", projeďte se krásnou přírodou a zažijte super den ve společnosti dalších nadšenců z Cyklo Point Most Hobby Team.

 


Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity: Úterý 11. srpna 2015
 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 8:00 hod.
 

Trasa: Od prodejny nás čeká 20km dlouhý přejezd z Mostu do Litvínova na autobusové nádraží. Do by si chtěl ušetřit síly, může se do Litvínova přepravit libovolnou tramvají či autem. Zde naskáčeme i s koly do autobusu s přívěsem linky 521, který nás z Litvínovského nádraží s odjezdem v 10:03doveze do Nové vsi v Horách na 10:30 hod. Odtud už jen kousek po červené trase směr západ a než se nadějeme, jsme v Lesné na oficiálním startu naší úterní výpravy. A dál už dle výše uvedeného sledu obcí, konče chomutovským Kamencovým jezerem.       
 

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená
 

Vhodné pro: Zkušené i méně zkušené cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů
 

Fyzická obtížnost: Střední - těžká
 

Technická náročnost: Nízká - střední
 

Povrch: odhadem 40% asfalt; 60% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty),
 

Délka trasy: Oficiální trasa sama o sobě bude dlouhá přibližně jen 45km. S přejezdem 20km z Mostu do Litvínova a následně dalšími dvacet kilometry z Chomutova do Mostu, je t krásných 85km.
 

Předpokládaný návrat: Odhadujeme, že bychom se měli vrátit někdy mezi19., až 21. hodinou.
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál

(rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou tyčku na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: V neděli nás čekají spíše vyšší teploty, ale díky mírné oblačnosti, až polojasné obloze, to bude snesitelnější. Rtuť teploměru vyšplhá jen na 27 stupňů Celsia a po celou dobu vyjížďky by neměla klesnout pod 22. Na sebe proto vezměte jen krátké cyklistické kalhoty, dres s krátkým rukávem, případně podložený spodní funkční vrstvou na intenzivnější odvod potu. Do batohu či brašny přibalte lehkou větrovku, pro choulostivější jedince návleky na ruce (nohy) a asi se vyplatí přibalit i pláštěnku, kdyby náhodou (ne, že by mělo) sprchlo. Zámek na kolo jistě zvýší bezpečí Vašeho kola při četných zastávkách.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 15

 

Průvodce: Jaroslava Preislerová; Marek Leština "CRASH MAN"
 

 

Co Vás čeká: Nechte se překvapit, ale bude toho hodně. Krom super party na Vás čeká fantastická příroda a pořádná dávka horské cyklistiky.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti dalších cyklistů.
 

 

Cyklo Point Most Hobby Team – "PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář