Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/20 - Na pohodu okolím města Mostu - Lázně Kyselka. SOBOTA 6. června 15:00 hod

4. 6. 2015

vyjizdka-2015-020-----na-pohodu-okolim-mesta-mostu-_-lazne-kyselka.jpg

 

Vyjížďka 2015/20

 

Na pohodu okolím města Mostu - Lázně Kyselka
 

 

Zdravíme cyklisty Mostu a blízkého okolí,


je tu další akce určená převážně pro rekreační cyklisty, začátečníky, rodiny se staršími dětmi či kohokoli dalšího, kdo se chce o sobotním odpoledni projet na kole. Čeká nás opravdu pohodová, převážně terénní vyjížďka s minimálním převýšením a s malým překvapením pro každého dobrodruha – výstup na Bořeň. Kdo nebude mít chuť drápat se na kopec, může se zatím občerstvit v místní restauraci. Tak "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si pár hodin v sedle jízdního kola ve společnosti dalších cyklistů našeho regionu.
 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:
 

Datum aktivity: Sobota 6. června 2015
 

Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 15:00 hod.
 

Trasa: Sjedeme městem k R13 a hurá po cyklostezce a dalších zpevněných cestách směr Bílina. Trasa bude opravdu hezká, čistá, částečně vedená přírodou a na jejím konci nás čeká krásné lázeňské město Bílina. Projdeme se po areálu Bílinské Kyselky a po krátkém odpočinku vyrazíme na další dobrodružství v podobě výjezdu / výšlapu na Bořeň. Kdo to nedá, ten si nahoru kolo vytlačí, případně někde po cestě připne ke stromu. Čeká nás krásný výlet a ještě hezčí výhledy do okolí. Kdo bude chtít spíše odpočívat, může zůstat u místní restaurace a než se zbytek vrátí, dokonale se občerstvit a odpočinout.
 

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená, krosová a trekkingová v případě použití plášťů s hrubým vzorkem.
 

Vhodné pro: Veškeré cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů a zkušenostmi s jízdou ve zpevněném i nezpevněném terénu. Tedy i pro vytrvalejší náctiletá dítka v doprovodu rodičů. Všichni jste srdečně zváni.
 

Fyzická obtížnost: Nízká  (střední)
 

Technická náročnost: Nízká (střední)
 

Povrch: 60% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty); 40% asfalt
 

Délka trasy: předpokládejte něco okolo 40kilometrů
 

Předpokládaný návrat: cca 18:30 hod
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě dostatečný pitný režim a nějakou tyčku na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: V sobotu bude panovat typické letní počasí, takže nás čeká krásný, teplý a slunečný den. Nebude to ale zase tak strašné, teplota by měla vyšplhat jen k 25 stupňům. Na sebe proto vezměte jen krátké cyklistické kalhoty, dres s krátkým rukávem, případně podložený spodní funkční vrstvou na intenzivnější odvod potu. Do batohu či brašny přibalte lehkou větrovku, ta se nikdy neztratí. Nezapomeňte na zámek na kolo, pokud jej budete chtít připnout někde po cestě na Bořeň, nějakou tu korunu na občerstvení a dobrou náladu.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 30

 

Průvodci: Petra Hampejsová; Marek Leština.
 

Co Vás čeká: Akce opravdu pro každého. Pohodové tempo, krásná trasa převážně mimo silnice, pohodová parta lidí a krásné počasí. Co víc si na sobotní odpoledne přát. Určitě se Vám bude líbit lázeňská Bílinská Kyselka a samotný výjezd / výšlap na Bořeň také stojí za to.
 

Vás, kteří se rozhodnete přidat, prosíme o přihlášení k účasti na vyjížďce, aby byl alespoň přibližný přehled o počtu zúčastněných jezdců. Stačí pomocí přihlášení k události na facebook profilu Cyklo Point Most, případně vložením jednoduchého komentáře v příspěvku vyjížďky na stránkách www.cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz, záložka Plánované vyjížďky 2015.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a na další nová dobrodružství ve společnosti spousty dalších cyklistů.
 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sekerová Věra - Bílina

4. 6. 2015 13:19

Mohla bych se někde k Vám přidat ?abych nemusela až do Mostu k prodejně?

Radek Filip - Re: Bílina

4. 6. 2015 23:17

Zdravíme Vás Věro,
děkujeme za zájem zúčastnit se sobotní akce. Pokud se Vám opravdu nechce nahoru k prodejně na místo oficiálního startu, je možné na nás počkat u kostela Nanebevzetí Panny Marie, přesně na tomto místě: http://www.mapy.cz/s/iwQO.
Budeme tam asi po 15:10 hod., ale možná i o něco později. Pokud tedy nechcete do kopce, není problém.
Těšíme se s Vámi na brzkou shledanou v sedle jízdního kola.
Za Cyklo Point Most Hobby Team
Radek Filip

Sekerová Věra - Re: Re: Bílina

7. 6. 2015 17:31

zdravím,moc mne mrzí že jsem nejela ,ale v tom vedru co bylo včera a v pátek jsem byla KO už mi není jako Vám všem.Když tak koukám na Vaše fotky tak na Vás nemám ted jezdím málo dokud jsem jezdila do práce denně na kole tak nebyl žádný problém ujet 34-40 km ale ted už na to v důchodu nemám a musím dávat pozor na mou jedinou ledvinku,jinak Vám fandím a zdravím.P.S. viděla jsem Vás na Bořni a manžel ze zahrádky slyšel halekání.Vidím na špici z balkonu.