Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2015/16 – HOBBY RIDE okolím města Mostu s Péťou a Pájou. NEDĚLE 17. KVĚTNA

13. 5. 2015

vyjizdka-2015-016---hobby-ride-okolim-mesta-mostu-s-petou-a-pajou..jpg

 

Vyjížďka 2015/16  – HOBBY RIDE okolím města Mostu s Péťou a Pájou.

 


Vážení vyznavači pohodové rekreační cyklistiky,


Na víkend se nám trošku ochladí a slunce zmizí za mraky, nicméně stále se bude dát něco podniknout. Původně plánovanou, vysloveně LADY akci proto odložíme na neurčito, až se k nám dostaví lepší počasí, jako náhradní program si dáme vysloveně HOBBY vyjížďku pro každého, kdo se bude chtít před nedělním obědem trochu projet a vyprázdnit si žaludek. Tak "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si před novým pracovním týdnem pár hodin duševního odpočinku na kole.


Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:


Datum aktivity: Neděle 17. května 2015


Místo a čas startu: Parkoviště před Cyklo Point Most, 11:00 hod.
 

Trasa: Od parkoviště se vydáme na Hipodrom, dále přes obec Lišnice do Strupčic. Zde navštívíme místní atrakci v podobě dřevěné rozhledny s výstižným názvem "MAJÁK". Kdo se chce na vyjížďku připravit, může se našprtat podrobné informace o této stavbě a pak perlit: http://rozhledny2.webzdarma.cz/strupcice.htm. Odtud na Vrskmaň, Komořany a hurá zpět do Mostu. Nebude to nic extra dlouhého, ale na nedělní poledne za chladnějšího počasí to bude stačit.
 

Určeno pro kola: Horská 26“, 27,5“, 29“, pevná i celoodpružená, krosová a trekkingová.
 

Vhodné pro: Veškeré cyklisty se schopností ujet plánovaný objem kilometrů a zkušenostmi s jízdou ve zpevněném i nezpevněném terénu. Tedy i pro starší dítka v doprovodu rodičů. Všichni jste srdečně zváni.
 

Fyzická obtížnost: Nízká
 

Technická náročnost: Nízká
 

Povrch: 70% terén (stezky, polní a lesní cesty, zpevněné cesty); 30% asfalt
 

Délka trasy: předpokládejte něco okolo 35 kilometrů
 

Předpokládaný návrat: cca 14:00 hod
 

Povinná výbava: Cyklistická přilba; sportovní brýle; cyklistické rukavice a servisní materiál (rezervní duše, montážní páky, apod.). V neposlední řadě pitný režim a nějakou tyčku na rychlé doplnění energie.

 

Doporučená výbava: Počasí bude oproti tomu stávajícímu opravdu chladné. Studená fronta z Ruska ukáže, co umí a srazí rtuť teploměrů k deseti stupňům. Na sebe proto vezměte krátké cyklistické kalhoty s návleky na nohy, dres s krátkým rukávem ideálně podložený spodní funkční vrstvou a doplněný o návleky na ruce a lehkou větrovku, případně dres s dlouhým rukávem a spodní vrstvou. Možná uneseme i lehký šátek na krk a pod přilbu. S sebou jistě přibalte i nějakou lehkou větrovku, nikdy nevíte, zda se počasí ještě více nezkazí. Dle předpovědi by z oblačnosti neměla spadnout ani kapka, tak snad se to podaří.

 

Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům. Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

 

Maximální počet účastníků: 30

 

Průvodci: Petra Hampejsová, Pavla Vacková a možná přijde i kouzelník - Marek Leština.
 

Co Vás čeká: Opravdu pohodová akci pro prakticky každého cyklistu, který už letos párkrát kolo vytáhl, nebo mu zbyla trocha fyzické kondice ještě z loňské sezóny. Projedeme se, pokecáme, poznáme nové lidičky a uděláme něco pro své zdraví. A až se vrátíme domů z vyjížďky, krásně si vychutnáme obídek. Jo a ta Strupčická rozhledna, taky dobrá ;-). Výše uvedená skladba průvodců je zárukou opravdu klidné akce, proloženě spoustou zábavy a legrace. Jistě je na co se těšit.
 

Vás, kteří se rozhodnete přidat, prosíme o přihlášení k účasti na vyjížďce, aby byl alespoň přibližný přehled o počtu zúčastněných jezdců. Stačí pomocí přihlášení k události na facebook profilu Cyklo Point Most, případně vložením jednoduchého komentáře v příspěvku vyjížďky na stránkách www.cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz, záložka Plánované vyjížďky 2015.
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou v sedle jízdního kola a další nová dobrodružství ve společnosti spousty dalších cyklistů.
 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář