Jdi na obsah Jdi na menu

Vánoční turnaj Cyklo Point Most Hobby team ve stolním tenisu. SOBOTA 12. PROSINCE

3. 12. 2015

vanocni-turnaj-cyklo-point-most-hobby-team-ve-stolnim-tenisu..jpg

 

 

Vánoční turnaj

 

Cyklo Point Most Hobby team

 

ve stolním tenisu.

 


Zdravíme příznivce odpočinkových aktivit,

 

jistě víte, že mezi námi máme jednoho zapáleného sportovce pro stolní tenis. A jistě každý ví, že tím hráčem je Ladislav Bencs. I když je časové vytížení stolního tenisty v tomto období náročné, snaží se být na co nejvíce společných vyjížďkách. Pro zábavu, sport i adrenalin si pro nás Láďa připravil vánoční turnaj pro hobby – sportovní hráče stolního tenisu z řad cyklistů Cyklo Point Most Hobby Teamu. Pokud jste už někdy v ruce drželi pálku na pinčes (a strefili se alespoň párkrát do míčku) a chcete poměřit své síly s dalšími lidmi z cyklo teamu, není nic jednoduššího než se přihlásit a pustit se do toho. Všichni jste srdečně zváni, a kdo si nerozumí s pálkou, může alespoň fandit a povzbudit své kamarády. "POJĎTE S NÁMI NA PINČES" a užijte si nevšední sportovní zážitek ve společnosti svých CYKLO přátel.
 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci: 
 

Datum aktivity:  Sobota 12. prosince 2015
 

Místo a čas startu: Sportovní hala Most, tř. Budovatelů 112/7. Zadní vchod od fotbalového stadionu. Prezentace 7:45 – 8:15, začátek turnaje 8:30.
 

Startovné: 20,- Kč
 

Ceny: Drobné věcné ceny, vybrané startovné si rozdělí tři nejlepší hráči v poměru 50, 30 a 20%.
 

Systém: Bez omezení kategorií = ženy a muži dohromady, bez rozdílu věku (V případě velkého počtu žen bude mít něžné pohlaví svou vlastní kategorii.)
 

Přihlášky: Uživatelům sociální sítě FB stačí přihlásit se k události ve skupině Cyklo Point Most Hobby Team, ostatní prosím zasílejte své stručné přihlášky na mail cyklopointmost@gmail.com. Prosím přihlaste se co nejdříve, ideálně nejpozději do středy 10. prosince. 
 

Trasa: Bohužel jen pěšky, nebo nechat kolo přivázané před sportovní halou. Dovnitř bohužel váš jednostopý miláček nesmí.
 

Vhodné pro: Kohokoli, kdo si chce užít něco trochu jiného a třeba vyhrát i nějakou drobnou věcnou cenu.   
 

Fyzická obtížnost: nedokážeme odhadnout 
 

Technická náročnost: Nepředstavitelná ;-)

 

Povrch: 50% linoleum, 50% parkety.
 

Délka trasy: cca 500 metrů (i více, pokud budeme závodit i v obíhané).
 

Předpokládaný návrat: Ukončení turnaje a vyhlášení vítězů plánujeme kolem 12. hodiny.

 

Povinná výbava: Sportovní oděv (kraťasy, tričko), čistou sportovní obuv ideálně se světlou podrážkou - tentokrát opravdu nemyslíme SPD tretry s nášlapem a kovovými hroty :-), ručník (k dispozici bude pánská i dámská šatna), pálku (ideálně na stolní tenis, pokud nemáte, nevadí, zapůjčíme)

 

Doporučená výbava: Jelikož se turnaj zajišťuje svépomocí, nebudeme mít zajištěné občerstvení. Proto bychom rádi požádali každého z účastníků, aby přispěl trochou do mlýna a donesl něco malého k zakousnutí – pár jednohubek, chlebíčků, koláčků, nějakou sušenku, kus domácí buchty a podobně. Stačí jen něco menšího, aby byla v průběhu možnost se do něčeho zakousnout. O své zdraví se bát nemusíte, k dispozici bude i lednice.
 

Pitný režim si každý z účastníků zajišťuje sám, ale pokud se najde více pivařů, dá se mezi sebou dohodnout a výjimečně pořídit k podpoře dobré nálady třeba basičku chmelového moku. Zodpovědná osoba za případný výběr vhodné značky a stupňovitosti: Radek Gruber.

 

Účast na vlastní nebezpečí! 

 

Maximální počet účastníků: hráči – 30 osob; diváci – cca 20 osob.

 

Organizátor, rozhodčí, a kontaktní osoba: Ladislav Bencs
 

Co Vás čeká: Po dlouhé době odložíme námi hojně využívané sportovní náčiní - kolo a chopíme se něčeho jiného. Pro někoho téměř nového, pro jiného notoricky známého z dětských let, a pro dalšího třeba pravidelně využívaného. Účelem není zvítězit, ale zúčastnit se a užít si příjemné, sportovně naladěné dopoledne. 
 

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou za zeleným stolem a na zcela nová dobrodružství ve společnosti dalších cyklistů.
 

 

 

Cyklo Point Most Hobby Team

 

"PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář