Jdi na obsah Jdi na menu

PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015

Příspěvky

Vyjížďka 2015/59 – MTB HOBBY - Expedice Milešovka - neděle 27. PROSINCE

26. 12. 2015

vyjizdka-2015-59-----hobby-mtb-ride---expedice-milesovka1.jpg

 

Zdravíme příznivce delších výletů,

 

Jak říká průvodkyně této vyjížďky, Pera Hampejsová, už bylo dost vánočního lenošení a je třeba zase šlápnout d pedálů. A proto jsme tu s další z letošních událostí, v rámci které se společně vyškrábeme na Milešovku, nejvyšší horu Českého středohoří. Pokud už také máte dost pojídání vánočního cukroví a bramborového salátu, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a spalte s námi pár přebytečných kalorií.  

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vlakem na Adventní noční běh - Ústí nad Labem. SOBOTA 12. PROSINCE

4. 12. 2015

adventni-nocni-beh-usti-nad-labem-vlastni-image.jpg

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/58 – MTB HOBBY RIDE - S Katkou do Krušných hor. NEDĚLE 6. PROSINCE

3. 12. 2015

vyjizdka-2015-58-----hobby-mtb-ride---s-katkou-do-krusnych-hor..jpg

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vánoční turnaj Cyklo Point Most Hobby team ve stolním tenisu. SOBOTA 12. PROSINCE

3. 12. 2015

vanocni-turnaj-cyklo-point-most-hobby-team-ve-stolnim-tenisu..jpg

 

Zdravíme příznivce odpočinkových aktivit,

jistě víte, že mezi námi máme jednoho zapáleného sportovce pro stolní tenis. A jistě každý ví, že tím hráčem je Ladislav Bencs. I když je časové vytížení stolního tenisty v tomto období náročné, snaží se být na co nejvíce společných vyjížďkách. Pro zábavu, sport i adrenalin si pro nás Láďa připravil vánoční turnaj pro hobby – sportovní hráče stolního tenisu z řad cyklistů Cyklo Point Most Hobby Teamu. Pokud jste už někdy v ruce drželi pálku na pinčes (a strefili se alespoň párkrát do míčku) a chcete poměřit své síly s dalšími lidmi z cyklo teamu, není nic jednoduššího než se přihlásit a pustit se do toho. Všichni jste srdečně zváni, a kdo si nerozumí s pálkou, může alespoň fandit a povzbudit své kamarády. "POJĎTE S NÁMI NA PINČES" a užijte si nevšední sportovní zážitek ve společnosti svých CYKLO přátel.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/57 – Čertovská vyjížďka s andělským podtextem. SOBOTA 5. prosince 2015

3. 12. 2015

vyjizdka-2015-57-----certovska-vyjizdka-s-andelskym-podtextem.jpg

 

 

Zdravíme příznivce netradičních výletů,

koho 5. prosince nemá v plánu odnést čert, ten si bude moci užít speciální Čertovskou vyjížďku s andělským podtextem. Tentokrát vyjíždíme až po poledni, aby měli všichni účastníci dostatek času pořádně se na ten záběr naobědvat. Pojedeme směrem na Krušné hory a po cestě nás čeká příjemné zastavení na vyprošťovací polévce v Oseku u Duchcova. Pokud tedy ještě nemáte nic konkrétního v plánu a nemáte třeba odpolední směnu coby čert či anděl, neváhejte ani chvilku a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO". Super zážitek s partou pohodových cyklistů je připraven i pro Vás.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/56 – Narozeninová vyjížďka pro Petru Hampejsovou do Českosaského Švýcarska. NEDĚLE 29. listopadu

25. 11. 2015

vyjizdka-2015-56-----mtb-hobby-ride---narozeninova-vyjizdka-pro-petru-h.-do-ceskosaskeho-svycarska..jpg

 

Zdravíme příznivce poznávacích výletů,

 

počasí se nám sice trošku postupem času pokazilo, ale to nás rozhodně nemůže odradit od nějakého pořádného dobrodružství na kolech a od poznávání nových destinací. Jedeme daleko od našeho bydliště a tak nám přijde vhod železniční doprava, kterou se přepravíme na start – Děčínské nádraží. Zde se ujme vedení Luboš Brant, vášnivý cyklista a dokonalý znalec cyklistických tras, který nás provede krásami místní přírody, především pak národních parků Českého a Saského Švýcarska. Vyjížďka je věnována jedné ze skalních příznivkyň Hobby Teamu – Petře Hampejsové, která v těchto dnech oslaví krásné xx. narozeniny. Pokud chcete zažít něco super, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznejte krásy Českosaského Švýcarska v záživném podání vůdce sdružení "Cyklo Teplice" - Luboše Branta.  

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/55 – MTB RACE RIDE - s Pavlem na Janovskou přehradu. SOBOTA 28. listopadu

25. 11. 2015

vyjizdka-2015-55-----mtb-race-ride---s-pavlem-na-janovskou-prehradu..jpg

 

Zdravíme příznivce náročnějších výletů,

 

i na sportovnější a technicky náročnější cyklistiku se najde v tomto období čas. A tak se pojedeme projet směr Krušné hory, hezky kolmo rovnou od prodejny a hlavním cílem nám bude vodní nádrž Janov. Jedeme se příjemně projet, poměřit síly se současným ztíženým stavem stezek a dát si na sklonku roku trošku o těla. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si příjemnou svižnější vyjížďku ve společnosti dalších cyklistů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 54/2015 - Přes kopečky na Házmburk "BLESKOVKA"

21. 11. 2015

hazmburk-2.jpg

 

 

Zdravíme příznivce společných výletů,

počasí na neděli nevypadá zase tak špatně, tak proč toho nevyužít a nevyrazit na kolo. Tentokrát se vyjížďky ujme Gábina, která nás dovede nejrůznějšími klikatými okreskami až ke zřícenině hradu Házmburk. Po cestě nás čeká příjemné hřejivé překvapení, které se při zítřejších teplotách bude jistě hodit. Pokud i Vy patříte mezi otužilejší cyklisty, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/53 – MTB HOBBY RIDE s Radkem Gruberem – Z Klášterce do Mostu po vrcholcích Krušných hor. NEDĚLE 8. 11. 2015

5. 11. 2015

vyjizdka-2015-53-----mtb-hobby-ride-s-radkem-gruberem-----z-klasterce-do-mostu-po-vrcholcich-krusnych-hor..jpg

 

Zdravíme příznivce dlouhých MTB výletů,

Teploty posledních dní připomínají spíše Babí léto, než příchod kruté zimy, a tak toho musíme využít a uspořádat nějakou pořádnou bajkovačku. Lehce si vypomůžeme vlakem, abychom z těch Krušných hor stihli co nejvíce a nemuseli se zbytečně do Vejprt zdlouhavě plahočit nížinami. Na kopcích na nás bude čekat azurové nebe, hřejivé slunko a čistý vzduch. Průvodcem nám tentokrát bude znalec místní lokality, Radek Gruber. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a dejte si ke konci sezóny pořádně do těla. Odměnou Vám bude krásná přírody a požitek z jízdy na horském kole.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/52 – HOBBY RIDE – okolo Mostu směr Červený Hrádek. SOBOTA 7. 11. 2015

5. 11. 2015

vyjizdka-2015-52-----hobby-ride-----okolo-mostu-smer-cerveny-hradek.jpg

Zdravíme především Mostecké cyklisty,

Už dlouho jsme se nemotali v blízkosti našeho krásného města a tak je ten pravý čas na nějakou lokální akci. Projedeme se okolo Mostu, vezmeme to pěkným obloukem, aby se i něco najelo, ale s minimálním navýšením by to měla být doslova hračka. Předpověď počasí se sice trochu pokazila, ale i tak nás čekají teploty nad 10°C . "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a prožijte jeden z posledních hezkých víkendů v sedle jízdního kola.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0