Jdi na obsah Jdi na menu

PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015

Příspěvky

Vyjížďka 1/2015 - Novoroční hobby vyjížďka městem Most

1. 1. 2015

novorocni-vyjizdka-1.1.2015-2.jpg

 

 

Vážení cyklisté mostu a okolních obcí,


"Jak na nový rok, tak po celý rok". Tímto příslovím se první den v roce řídí většina sportovců, kteří chtějí v tom novém - lepším roce něco změnit, něco si dokázat. Cyklisté nejsou rozhodně výjimkou, a když se jich na to sejde i větší počet, tak to prostě musí vyjít.


Tímto Vás jménem Města Mostu a Cyklo Point Most Hobby Teamu zveme na první, vysloveně pohodovou novoroční vyjížďku městem Most, kterou by měl zvládnout i zdatnější rekreační cyklista. Společně se projedeme naším městem, přičemž využijeme aktuální nabídky značených stezek pro cyklisty a běžných komunikací, abychom se vyhnuli znečištění jinak většinou zazimovaných kol.


Kdo bude chtít, může s námi 1. ledna 2015 vyjet již od prodejny Cyklo Point Most v 13:15 hod, oficiálně vyrážíme v 13:30 hod od Mostecké kašny na 1. náměstí. Pokusíme se připravit i předběžné časy pro přidání-se na jiných místech, to a veškeré další podrobnosti budou v dohledné době zveřejněny na našich webových stránkách https://cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz/ a profilu https://www.facebook.com/cyklopoint.most.


Na akci Vás zvou Evropské Město Sportu Most, Cyklo Point Most Hobby Team a sdružení Cyklo MO-LI.


1. ledna 2015 se s Vámi těšíme na shledanou v sedle jízdního kola.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0