Jdi na obsah Jdi na menu

PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015

Příspěvky

Vyjížďka 2015/11 – Cyklistický výlet do NP České Švýcarsko. Pátek 17. dubna 07:30 hod.

14. 4. 2015

vyjizdka-2015-011---cyklisticky-vylet-do-np-ceske-svycarsko.jpg

 

Vážení milovníci přírodních a kulturních krás,


jak již jsme avizovali, společně s Ústeckou TV připravujeme pro širokou veřejnost seriál reportáží o zajímavých cyklistických lokalitách v okolí našeho města a některých vzdálenějších regionech. I vy se můžete stát součástí tohoto projektu a zúčastnit se některé vyjížďky spojené s natáčením. Jako první jsme se rozhodli navštívit velmi vyhledávaný Národní Park České Švýcarsko a k němu přilehlé obce Chřibská, Doubice a Jetřichovice. Dovíme se něco zajímavého od tamních starostů a navštívíme spoustu místních krás, mimo jiné například prostředí, ve kterém se natáčela část nádherné pohádky "O pyšné princezně". Pokud chcete při pátku zažít něco hezkého, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/10 – Mostecká výprava na pražské zahájení cyklistické sezóny, s průjezdem tunelu Blanka. 16.4. 13:30 hod

14. 4. 2015

vyjizdka-2015-010-mostecka-vyprava-na-prazske-zahajeni-cyklisticke-sezony--s-prujezdem-tunelu-blanka..png

 

Zdravíme milovníky nevšedních cyklistických zážitků,


jak jsme již dříve informovali, vyrazíme v tomto týdnu na mimořádnou akci nebývalých rozměrů, kterou pořádá pražský AUTO MAT, a které se zúčastní možná až 5 tisíc cyklistů. Jedná se o opravdu velmi nevšední událost a tak jsme si řekli, ze u toho nesmíme chybět. Kde jinde potkáte tolik kolečkářů na jednom místě? Do Prahy se přesuneme pohodlně a svobodně dodávkovými vozy a možná zbyde čas i na mimořádnou sólo projížďku po pražských památkách. Chcete-li zažít něco opravdu nevídaného, přidejte se a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".  Bude to stát za to.
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/9 – První HOBBY RIDE tohoto roku. Sobota 11. dubna 13:00 hod

6. 4. 2015

vyjizdka-2015-9---prvni-hobby-ride-tohoto-roku..jpg

 

Vážení vyznavači rekreační cyklistiky,


počasí se konečně blíží standardům jara a tak toho hned využijeme pro něco více hoby, než na co jste byli zvyklý na posledních vyjížďkách. Na tuto akci jsou zváni všichni cyklisté, kteří se chtějí v sobotní odpoledne projet s partou dalších cyklistů po okolní přírodě města Mostu. Na začátek HOBBY série si uděláme jednoduchý okruh okolo města Most, bez zásadních krkolomných technických pasáží a převážně mimo silnice a motorový ruch.

Pokud už jste připraveni pustit se do letošní cyklistické sezóny tak neváhejte, přihlaste se a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 2

Vyjížďka 2015/8 – Výprava na zahájení cyklistické sezóny Teplic a Ústí nad Labem. Sobota 28. března

28. 3. 2015

vyjizdka-2015-8---vyprava-na-zahajeni-cyklisticke-sezony-teplic-a-usti-nad-labem..jpg

 

Zdravíme příznivce cyklistiky,


zahájení cyklistické sezóny ve městě Most oficiálně proběhne až 26. dubna, kdy nás čeká jistě hezčí počasí, než panuje v těchto dnech. Pro otrlejší cyklisty tu máme navíc pozvánku teplického klubu Cyklo Teplice na účast na jejich slavnostním zahájení, které pořádají společně s cyklisty města Ústí nad Labem, a to již tuto sobotu od 11:30 u pomníku Přemysla Oráče ve Stadicích. Odměnou za zvládnutí trasy bude již tradičně kančí guláš za symbolickou cenu a možnost zvěčnit se na fotografii s desítkami, možná až stovkami dalších cyklistů. Pokud si chcete užít krásnou cyklistickou akci v hezkém prostředí sousedních měst, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a staňte se součástí této zajímavé události.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/7 – ENDURO TŘI KOPCE, SOBOTA 21. března 10:00 hod.

19. 3. 2015

vyjizdka-2015-007---enduro-tri-kopce.jpg

 

Zdravíme vyznavače technického ježdění v závodním tempu,


původně jsme sobotní akci kvůli počasí zrušili, ale nakonec to vypadá, že se přeci jen to počasí umoudří a dopřeje nám pár hodinek na pořádnou baťovačku bez deště. Rozhodli jsme se vyžít tyto při hodiny co nejintenzivněji a tak se pustíme do nejtěžšího kalibru ježdění s naším teamem, a tím je ENDURO v závodním tempu, na všem dobře známých kopcích Ressl, Hnevín a Širák. Pojede se na ostří nože a rukojmí rozhodně nebereme, takže si konečně přijdou na své i ti nejtvrdší jezdci.

"POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a dejte si v první jarní den pořádně do těla. 

 

 
Celý příspěvek

Vyjížďka 2015/6 – HOBBY RIDE okolím města Most. Neděle 15. března 2015.

13. 3. 2015

vyjizdka-2015-006---okolim-mesta-most-1.jpg

 

Zdravíme mostecké cyklisty,

počasí se přeci jen nakonec umoudřilo, a proto jsme se rozhodli i takto na poslední chvíli, naplánovat vyjížďku a pozvat Vás na alespoň drobnou akci. Proto jen stručně – pojedeme se projet na pár hodin okolím mostu, většinou po méně frekventovaných asfaltkách a velmi dobře upravených stezkách, abychom se zbytečně nezašpinili, ale přesto najeli pár kilometrů. Pohybovat se budeme v těsné blízkosti měst Mostu, takže jsme v případě zhoršení povětrnostních podmínek za chvilku doma. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO", abyste nevyšli z formy, která se bude určitě hodit na příští víkend.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/5 – MDŽ BAJKOVAČKA - Ressl, Širák, Hněvín, Neděle 8. března.

6. 3. 2015

vyjizdka-2015-4---chko-ceske-stredohori-11.jpg

 

Zdravíme vyznavače technického ježdění,
Mezinárodní den žen je před námi a je třeba si na tento výjimečný den najít vhodnou aktivitu. A co se třeba jít pořádně vyblbnout do terénu, vyčistit si hlavu a pak v klidu oslavit se svou drahou polovičkou tento zažitý svátek. Vyjížďka ale není určena jen mužům, samozřejmě jsou zvány i ženy. Po celý čas jízdy se budeme motat po místních vyhlášených kopcích a zdolávat krkolomné sjezdy a nezkrotné technické pasáže. Vzhledem k tomu, že je teprve začátek sezóny a většina z nás ještě nemá naježděno, pojmeme to celé spíše pohodově, abychom si neuhnali nějaký moribundus a zbytečně neriskovali pád na dosud spíše neprojetých stezkách. Chcete-li si na den žen užít pořádné chlapské zábavy, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a pusťte si do žil troch toho jarního adrenalinu. 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/4 – CYKLO TOULKY – Napříč CHKO České středohoří do Ústí nad Labem. SOBOTA 7. března 9:30 hod

5. 3. 2015

md5-4.jpg

Zdravíme příznivce pohodových cyklistických výletů,
Meteorologové slibují vysloveně jarní počasí na celý víkend, takže by byl doslova hřích, nevyužít těchto podmínek a nepodniknout nějakou pohodovou CRAZY akci na horských kolech. Vydáme se za dobrodružstvím do zatím neprobádaných končin CHKO České středohoří a cíl cesty nalezneme na zámečku Větruše v Ústí nad Labem, odkud následně vyrazíme, pohodlně vlakem, směr domů do Mostu. Nejedeme polykat kilometry či honit se za vteřinami, ale chceme si užít jízdu krásnou přírodou. Pokud tedy ještě nemáte na tuto sobotu plány, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO". Čeká Vás krásně strávený den v kruhu dalších cyklistických nadšenců, to vše zpečetěné luxusním slunečným počasím.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/3 - Bezručovo údolí a další krásy Chomutovska - SOBOTA 21. února 9:30 hod,

19. 2. 2015

vyjizdka-2015-3---chomutov---bezrucovo-udoli-2.jpg

 

Zdravíme cyklisty Mostu a okolních obcí,

počasí sice ještě není to pravé jarní, ale chuť na kolo je stále větší. A tak se rozjedeme alespoň někam po okolí, abychom se pomalu připravili na příchod cyklistické sezóny. Vyrazíme se podívat do sousedního města Chomutova, kde navštívíme cyklisty oblíbené Bezručovo údolí. Samo o sobě je 13km dlouhé, ale ještě se uvidí, kam až se s koly dostaneme. Minimálně by to chtělo vyškrábat se na Druhý mlýn, kde je vyhlášená restaurace, ve které by bylo hřích, nezastavit na nějaké to občerstvení. Máte-li také chuť konečně vyrazit na nějaký výlet, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO", objevovat krásy Chomutovska. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/2 – Výprava za sněhem do Krušných hor, Neděle 25. ledna

25. 1. 2015

vyjizdka-2015-2---polarni-vyprava-do-krusnych-hor-final.jpg

 

Zdravíme odolné vyznavače cyklistiky,

dlouho jsme čekali na sněhovou nadílku v kombinaci s příznivým počasím a konečně jsme se dočkali. Hory zasypal sníh a rtuť teploměru se bude dlouhodobě držet lehce pod bodem mrazu. Ideální podmínky pro dlouho očekávanou MTB vyjížďku za sněhem. Pokud patříte mezi odolnější cyklisty a máte potřebné vybavení, rozhodně neváhejte, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijete si krásný den ve společnosti dalších nadšených cyklistů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0