Jdi na obsah Jdi na menu

PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015

Příspěvky

Vyjížďka 2015/20 - Na pohodu okolím města Mostu - Lázně Kyselka. SOBOTA 6. června 15:00 hod

4. 6. 2015

vyjizdka-2015-020-----na-pohodu-okolim-mesta-mostu-_-lazne-kyselka.jpg

Zdravíme cyklisty Mostu a blízkého okolí,
je tu další akce určená převážně pro rekreační cyklisty, začátečníky, rodiny se staršími dětmi či kohokoli dalšího, kdo se chce o sobotním odpoledni projet na kole. Čeká nás opravdu pohodová, převážně terénní vyjížďka s minimálním převýšením a s malým překvapením pro každého dobrodruha – výstup na Bořeň. Kdo nebude mít chuť drápat se na kopec, může se zatím občerstvit v místní restauraci. Tak "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si pár hodin v sedle jízdního kola ve společnosti dalších cyklistů našeho regionu.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 3

Vyjížďka 2015/19 - Porta Bohemica – Naučná stezka skřítka Portáše - NEDĚLE 31. května 2015

28. 5. 2015

vyjizdka-2015-019-----lhotka-----naucna-stezka-skritka-portase-3.jpg

 

Zdravíme vyznavače dobrodružných výletů,


čeká nás krásná trasa a nádherné prostředí Mikroregionu Porta Bohemica. Na své si přijdou milovníci přírody a nenáročných cyklistických stezek. Navštívíme nově otevřenou naučnou stezku Skřítka Portáše, která nás během třicetikilometrové trasy seznámí se zajímavostmi místního regionu. Začínáme ve Lhotce a končíme v Žalhosticích. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznávejte s námi nové příležitosti pro cyklistické vyžití. Chybět nebude ani Ústecká TV a dobrý přítel cyklistiky Marek Leština. U toho prostě nemůžete chybět!
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/18 - Hobby RIDE "Okolo chemičky" SOBOTA 30. KVĚTNA 2015

28. 5. 2015

vyjizdka-2015-018---hobby-ride---okolo-chemicky.jpg

 

Zdravíme cyklisty Mostu a blízkého okolí,


máme pro Vás opět jednu z ničím nerušených, pohodových a plynulých vyjížděk. Tentokrát se pojedeme projet do nedalekého okolí, kdy obkroužíme jezero Most a Známou litvínovskou chemičku. Ale nebojte, nebudeme se vyskytovat v její bezprostřední blízkosti, ale vezmeme to pěkně obloukem, po místních vyznačených cyklotrasách. Počasí slibuje krásných 20 stupňů, takže na nic nečekejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO"
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 1

Vyjížďka 2015/17 – S kamerou okolím města Mostu – Bělušice - Chrámce – Lužice - Svinčice. SOBOTA 23. května

21. 5. 2015

vyjizdka-2015-017---s-kamerou-okolim-mesta-mostu---zazitkova-trasa-z-belusic-do-svincic...jpg

 

Vážení vyznavači pohodové rekreační cyklistiky,


Počasí si s námi dělá, co chce a předpověď na sobotu se stále mění, ze slunečné oblohy na zataženo a déšť. Necháme to tedy náhodě a počkáme, jak se to nakonec vyvine. Máme pro Vás naplánovanou velmi záživnou trasu, prostší, co do ujetých kilometrů, zato královsky bohatou, co se týče dalšího programu. Podíváme se na spoustu zajímavých míst, kam bychom se třeba ani jinak nedostali a užijeme si den plný nevšedních zážitků. Kompletní informace o programu na tuto akci se dočtete v odstavci "Co Vás čeká" A kdo bude toužit po větším objemu kilometrů, může se s námi ještě projet po oficiální části dne, kdy se ještě rozjedeme někam po okolí. Tak "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a zažijte s námi zase něco zajímavého, neobvyklého a především, v sedlech jízdních kol.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/16 – HOBBY RIDE okolím města Mostu s Péťou a Pájou. NEDĚLE 17. KVĚTNA

13. 5. 2015

vyjizdka-2015-016---hobby-ride-okolim-mesta-mostu-s-petou-a-pajou..jpg

Na víkend se nám trošku ochladí a slunce zmizí za mraky, nicméně stále se bude dát něco podniknout. Původně plánovanou, vysloveně LADY akci proto odložíme na neurčito, až se k nám dostaví lepší počasí, jako náhradní program si dáme vysloveně HOBBY vyjížďku pro každého, kdo se bude chtít před nedělním obědem trochu projet a vyprázdnit si žaludek. Tak "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si před novým pracovním týdnem pár hodin duševního odpočinku na kole.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/15 – Po stopách sklářského řemesla – Nový Bor, Sloup v Čechách, Lindava. SOBOTA 9. května.

7. 5. 2015

vyjizdka-2015-015---po-stopach-sklarskeho-remesla---novy-bor--sloup-v-cechach--lindava.jpg

 

Zdravíme cyklisty Mostu, Litvínova a okolních obcí,


již tuto sobotu se vydáme na třetí putování s kamerou, za poznáním dalších cyklisticky zajímavých lokalit. Tentokrát se rozjedeme směrem na Českolipsko, kde navštívíme několik velmi zajímavých měst, jako je sklářský Nový Bor, kde nahlédneme do Sklářského muzea, Dále Sloup v Čechách se svým vyhlášeným Skalním hradem, kde také navštívíme Lesní divadlo, koupaliště či místní rozhlednu, a v neposlední řadě město Lindava s vyhledávanou Sklářskou krčmou, kde si budeme moci prohlédnout a možná i vyzkoušet tradiční výrobu foukaného skla.  Jako perličku pro Vás máme připravenu cyklostezku Varhany, klikatící se na místě někdejší železniční tratě z Kamenického Šenova do České Lípy a která je z drtivé části své 17ti kilometrové délky z kopce. Zde narazíme" na krásný útvar Panská skála, v jehož prostředí se točila jedna ze scén Pyšné princezny.  POJĎTE S NÁMI NA KOLO"a zažijte krásný den plný nových zážitků a zkušeností.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/14 – Extra HOBBY vyjížďka okolím Mostu – Mariánské Radčice, Želenice, Patokryje. Sobota 2. května

26. 4. 2015

vyjizdka-2015-014---hobby-vyjizdka-okolim-mostu-----marianske-radcice--zelenice--patokryje..jpg

 

Zdravíme přátele rekreační cyklistiky,


jak již jsme avizovali, společně s Ústeckou TV připravujeme pro širokou veřejnost seriál reportáží o zajímavých cyklistických lokalitách v okolí našeho města a některých vzdálenějších regionech. I vy se můžete stát součástí tohoto projektu a zúčastnit se některé vyjížďky spojené s natáčením. Jako první jsme před týdnem navštívili překrásnou lokalitu Národní Park České Švýcarsko a k němu přilehlé obce Chřibská, Doubice a Jetřichovice. Výsledný dokument je ke shlédnutí na stránkách https://www.youtube.com/watch?v=d5k2VusPdJg. I tentokrát se během natáčení dovíme se něco zajímavého od místních starostů a společně navštívíme spoustu místních krás, které máme vlastně za barákem, ale ještě nebyl čas je objevovat. Pokud ještě nemáte na sobotu nis naplánovaného, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/13 – Stezky Singltrek pod Smrkem – 8. května 2015

24. 4. 2015

vyjizdka-2015-013.jpg

 

Vyjížďka 2015/13  – Stezky Singltrek pod Smrkem – dokonalý zážitek pro zkušené cyklisty i rodiny se staršími dětmi. (s možností výhodného testování celoodpružených jízdních kol či účasti jako pěší turista)

 

Zdravíme cyklisty Mostu a okolních měst,


slovní spojení stezky Singltrek pod Smrkem pro nás znamená ten nejkrásnější zážitek na horském kole. Je úplně jedno, jestli jste technicky zaměřený sportovní cyklista, nebo zastupujete skupinu rodin se staršími dětmi. Všichni si na tomto mystickém místě nalezneme to své a každý si vždy odnáší spousty super zážitků na nezapomenutelně krásné lesní stezky, které se příjemně klikatí na svazích Jizerských Hor, listnatým a jehličnatým porostem. Náročnost a obtížnost si zvolíte výběrem trasy a především rychlostí, kterou budete pasážemi proplouvat. Kdo kdy jednou vjel na půdu Singltreku pod Smrkem, ten už nikdy nepřestane myslet na ty krásné klikaté stezky, hravé klopenky a dřevěné lávky, vedoucí panenskou přírodou lesů Jizerských hor.


Nikde jinde v České Republice nenaleznete cyklistické vyžití podobných rozměrů, takové rozmanitosti a zároveň vhodné pro takřka všechny kategorie cyklistů. Pokud chcete své duše a svá srdce naplnit spokojeností, blahem, radostí, vzrušením a adrenalinem, pak na nic nečekejte, vůbec neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO". Nejlepší cyklistický zážitek tohoto roku je tu právě teď a právě pro Vás.


Mimořádně jsme pro Vás zajistili možnost celodenního testování celoodpružených jízdních kol MERIDA za super sníženou cenu 375,- Kč. Kdo by rád vyzkoušel pořádnou mašinu světové kvality, ten má nyní možnost projet se stezkami na kolech, které tam vysloveně patří. Více informací níže v textu.
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Zahájení turistické sezony 2015 cyklojízdou – Statutární město Most. 26.4.

22. 4. 2015

zahajeni-cyklisticke-sezony-most-2015.jpg

 

 

Pojďme společně přivítat sezónu 2015!

Spousta měst již má zahájení turistické a cyklistické sezóny za sebou, v Mostě jsme si ale počkali na teplejší počasí a celkově příznivější podmínky.

Čekat by nás mělo opravdu teplé počasí, bohužel možná doprovázené lehkou oblačností. Nicméně to nám rozhodně nemůže překazit účast na této zásadní události a jistě se v hojném počtu dostavíme na 1. náměstí, rozjet se společně do cyklistické sezóny 2015.

Všechny členy i nečleny Cyklo Point Most Hobby Teamu srdečně zveme na tuto společnou událost a pevně věříme, že nás čeká příjemně strávený den v sedle jízdního kola. Kdo už nemá neplánovaného něco extra důležitého, ten rozhodně nesmí chybět.

Bližší informace v přiloženém plakátu a na stránkách Statutární město Most.

Na událost Vás zvou Statutární město Most a Cyklo Point Most.

PS: Jistě přijďte na start o něco dříve. Pro každého cyklistu plánujeme malé překvapení :-)

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/12 – Zahájení cyklistické sezóny Jirkov 2015

16. 4. 2015

vyjizdka-2015-012---zahajeni-cyklisticke-sezony-jirkov-2015.jpg

 

Vážení vyznavači rekreační cyklistiky,
jelikož nás tlačí čas, tak jen stručně. Jirkovští a chomutovští cyklisté mají na tuto sobotu naplánované slavnostní zahájení cyklistické sezóny, a to bychom nebyli my, abychom se nevydali podpořit tuto dobrou věc a zároveň si neudělali další krásný výlet v blízkém okolí. Jestliže nemáte na sobotu ještě nic v plánu, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0