Jdi na obsah Jdi na menu

PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015

Příspěvky

Vyjížďka 2015/42 – Hobby Ride s Petrou – Zřícenina hradu Hazmburk

29. 9. 2015

vyjizdka-2015-042---hobby-ride-s-petrou----na-zriceninu-hradu-hazmburk-3.jpg

 

Zdravíme všechny vytrvalé cyklisty Mostu a okolních měst,
Rtuť teploměru se v ranních hodinách propadá stále blíže k bodu mrazu, ale díky vytrvalému slunku se následně dočkáme příjemných teplot okolo 15 stupňů Celsia. Čtvrtek, SVĚTOVÝ DEN CYKLISTIKY, proto bude jak stvořený pro nějakou větší akci za poznáním letos doposud neprobádaných končin. Máte-li to štěstí, že máte ve čtvrtek volno a dosud žádné plány, neváhejte a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".
 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/41 - Hobby Ride - Nejen pro rodiče s dětmi okolím Mostu

26. 9. 2015

vyjizdka-2015-41---hobby-ride---nejen-pro-rodice-s-detmi-okolim-mostu.jpg

 

Zdravíme rekreační cyklisty města Most  přilehlého okolí, obzvláště pak ty z řad dětí a mladistvých,

Babí léto se nakonec přihlásilo do služby a tak toho na poslední chvilku využijeme. A když už, tak něčím opravdu pohodovým, věnovaným především těm nejmenším cyklistům z řad dětí a mládeže. Projedeme si v rekreačním tempu okolí města Most, maximálně se při tom vyhneme silnicím plným automobilů a užijeme si příjemné odpoledne ve společnosti dalších místních cyklistů. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a využijte poslední příležitosti na cyklistiku za krásného počasí.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/40 - Hobby Ride s Jančou a Jarčou - Za cyklistikou a zábavou do Karlových Varů

26. 9. 2015

vyjizdka-2015-040.jpg

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/39 – Okolím řeky Ohře: Libochovice – Budyně nad Ohří - Račiněves

16. 9. 2015

vyjizdka-2015-039---okolim-reky-ohre---libochovice-----budyne-nad-ohri---racineves2.jpg

Zdravíme milovníky rekreační cyklistiky,

tentokrát se vydáme na opravdu pohodovou vyjížďku do oblasti povodí Ohře, kde na nás čeká převážně rovinatá krajina, bez zásadního převýšení, vhodná opravdu pro každého cyklistu, který rád objevuje nová místa. Navštívíme pár místních zajímavostí a najedeme slušnou řádku kilometrů, které ale díky pohodovému tempu a minimální kopcovitosti tolik nezatíží. Uvidíme krásy, jako jsou zámek v Libochovicích, Vodní hrad v Budyni nad Ohří a v Račiněvsi se zastavíme podívat na mstní vyhlášený Steakgrill. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznávejte krásy přírodního a kulturního bohatství lokality Dolnoohradská tabule.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Pojďte s námi na kolo: Vyjížďka 2015/38 – BLESKOVKA – S Pájou Vackovou po trati Sayfyho memorialu.

16. 9. 2015

vyjizdka-2015-038---bleskovka---s-pajou-vackovou-na-trasu-teplickeho-zacodu-sayfyho-memorial.jpg

 

Zdravíme nadšené cyklisty,

Přinášíme vám novou kategorii vyjížděk, pod názvem BLESKOVKA. Akce je určena hlavně těm cyklistům, kteří již naše vyjížďky znají a vědí, jak to na nich chodí. Informace jsou stručnější a je proto třeba se nad některými věcmi zamyslet sám. Jako první vyjížďka typu Bleskovky je zde akce naší pravidelné účastnice Páji Vackové, která nás zve do místa svého bydliště a nabízí příjemně strávený den na horských kolech, z drtivé většiny situovaný mimo silniční ruch. Pokud si chcete společně s dalšími cyklisty na pohodu projet místním okolím a třeba blíže poznat trasu blízkého závodu, přihlaste se a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Dva dny plné zábavy v Centrum Babylon Liberec za super cenu s Cyklo Point Most Hobby Team

12. 9. 2015

promo-babylon.jpg

 

Cyklo Point Most Hobby Team vyráží na víkend 19. a 20. září pojezdit na vyhlášených stezkách Singltrek pod Smrkem do Jizerských hor. Kapacita autobusu převyšuje počet pozic na jízdní kola a tak jsme pro Vás necyklisty, připravili mimořádnou akci bez jízdních kol. Kdo nemá na zmiňovaný víkend co na práci, ten si může s námi vyrazit zadovádět v zábavním centru BABYLON LIBEREC. Za velmi výhodných podmínek Vám budou k dispozici ty největší místní atrakce, a to AQUAPARK, IQPARK, LUNAPARK a nejmodernější záležitost svého druhu, IQLANDIA science center. To vše v ceně ubytování, na kterou jsme Vám ještě domluvili zajímavou slevu.

Chcete-li si prodloužit prázdniny a zažít něco velkého, neváhejte a "POJEĎTE S NÁMI DO BABYLONU" na velkou rodinnou akci.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/37 – České středohoří – z Dubiček do Mostu po hřebenech hor. NEDĚLE 13. ZÁŘÍ

8. 9. 2015

vyjizdka-2015-037---ceske-stredohori---z-dubicek-do-mostu-3.jpg

 

Zdravíme nejen mostecké milovníky cyklistiky,


jedno krásné pohoří máme takřka za domem, ale poslední dobou bylo trochu opomíjené. Proto se tentokrát vydáme do Českého středohoří, vychutnat si místní kopcovité krajiny a pokocháme krásami přírody. Je třeba podotknout, že trasa bude s větším převýšením, ale v pohodovém tempu a v doprovodu přátel cyklistů se dá zvládnout vše. Pokud tedy ještě nemáte program na neděli, neváhejte, přihlaste se a "POJĎTE S NÁMI NA KOLO".
 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/36 – Na Ranou s kolegy z Cyklo Teplice. Neděle 6. září 10:30 hod

4. 9. 2015

vyjizdka-2015-036---na-ranou-s-kolegy-z-cyklo-teplice-1.jpg

 

Zdravíme cyklisty měst Mostu, Teplic a okolních obcí,


Máme zde další místní akcičku do nedalekého okolí. Tentokrát se k nám připojí i kolegové z teplického cyklistického klubu Cyklo Teplice, v čele s naším občasným účastníkem, Lubošem Brantem. Pojedeme se podívat na Ranou, krásný to kopec, který mají krom cyklistů a pěšch turistů v hledáčku především vyznavači paraglidingu a leteckého modelářství. POJĎTE S NÁMI NA KOLO", projeďte se krásnou přírodou a zažijte super den ve společnosti dalších nadšenců z Cyklo Point Most Hobby Team a Cyklo Teplice

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/35 – Cyklistický zájezd - stezky Singltrek pod Smrkem. Ráj pro MTB cyklisty bez rozdílu věku či zaměření.

3. 9. 2015

uvodni-foto-5.jpg

 

Zdravíme cyklisty Mostu a okolních měst,
Již několikrát jsme Vám slibovali zopakování letošní 13. vyjížďky na stezky "SINGLTREK POD SMRKEM". Nyní konečně nadešel ten pravý čas na návrat na toto mystické místo, a tak Vám přinášíme tuto dvoudenní akci, protože „Když už, tak pořádně“. Jeden den je na tu všechnu krásu málo, a proto jsme se tentokrát rozhodli jet na celý víkend. Ubytování v apartmánech, chatkách, či na turistické ubytovně jistě uspokojí každého. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a "POJĎTE S NÁMI NA SINGLTREK". Malá ochutnávka toho, co Vás v uvedené lokalitě čeká, naleznete například na https://www.youtube.com/watch?v=EqcvSDliCAo.
Nikde jinde v České Republice nenaleznete cyklistické vyžití podobných rozměrů, takové rozmanitosti a zároveň vhodné pro takřka všechny kategorie cyklistů, jaké nabízí právě tyto stezky na svazích Jizerských hor. Nejlepší cyklistický zážitek tohoto roku je tu právě teď a právě pro Vás.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/33 – Krušné hory – Z Moldavy na Oseckou pouť. SOBOTA 22. SRPNA

19. 8. 2015

vyjizdka-2015-033---krusne-hory---z-moldavy-na-oseckou-pout-2.jpg

 

 

Zdravíme milovníky našich krásných Krušných hor,

nejbližší plánovaná vyjížďka bude v blízkém okolí našeho města a připadne na víkendový den, takže všichni standardně pracující cyklisté budou mít možnost se zúčastnit. Rozjedeme se vlakem do Krušných hor za krásami místní přírody a následně sjedeme do Oseka na místní vyhlášenou Oseckou pouť. Pak už jen do Hrobu a hurá směr Most.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              POJĎTE S NÁMI NA KOLO", projeďte se krásnou přírodou Krušných hor, užijte si na Osecké pouti a prožijte super den ve společnosti dalších nadšenců z Cyklo Point Most Hobby Team.

 

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0