Jdi na obsah Jdi na menu

PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015

Příspěvky

Vyjížďka 2015/51 – HOBBY RIDE s Gabčou a Petrem po hřebenech Krušných hor na Děčínský Sněžník. NEDĚLE 1. LISTOPADU

30. 10. 2015

vyjizdka-2015-51---hobby-ride-s-gabcou-a-petrem---na-vychod-po-hrbenech-krusnych-hor2.jpg

 

Hned dva dny po sobě nás čeká opravdu velké dobrodružství, které si žádá přepravu vlakem. Tentokrát se vydáme do Krušných hor, kde navštívíme opravdu nádherná místa, jako Tisk stěny, nebo Děčínský Sněžník. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznejte Krušné hory pro jednou z opačné strany.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/50 – HOBBY RIDE – Německo – S Petrou a Markem na Křinické vodopády. SOBOTA 31. ŘÍJNA

30. 10. 2015

vyjizdka-2015-50---hobby-ride-s-petrou-a-markem-do-bad-shandau-na-krinicke-vodopady..jpg

 

Po delší době máme v plánu něco opravdu dobrodružného. Vyrazíme směr Děčín a podél řeka Labe do Bad Schandau. Odtud už jen kousek a budeme u hlavního cíle výpravy, Křinických vodopádů. Nejsou to zrovna Niagary, ale jako ideální cíl zajímavého výletu je to naprosto dostačující. S Petrou a arkem je dobrá nálada zárukou a věříme, že se opět sejde dobrá parta pohodových lidí. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si super den v nádherném prostředí povodí Labe a střípků národních parků Českého a Saského Švýcarska.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Zakončení cyklistické sezóny 2015 – spanilá jízda městem Most. NEDĚLE 15. listopadu.

27. 10. 2015

zakonceni-cyklisticke-sezony-2015-final.jpg

pojeďte se s námi rozloučit s uplynulou cyklistickou sezónou, s cyklisty, jež čas od času na svých výletech potkáváte a s cyklistickými trasami, které nám po celý letošní rok usnadňovaly průjezd naším Městem.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Běh kolem jezera Most - STŘEDA 28. ŘÍJNA

21. 10. 2015

beh-kolem-jezera.jpg

Zveme Vás na tradiční Běh kolem Jezera Most. Letos poprvé dlouhá 11 km trasa povede podél břehu celého jezera díky vstřícnosti Palivového kombinátu Ústí nad Labem, s.p. Pro méně zdatné a mladší účastníky je připraven 4,5 km okruh. Více informací naleznete v přiložených propozicích.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/48 – MTB HOBBY RIDE – Bezručovo údolím do Krušných hor. NEDĚLE 25. ŘÍJNA

21. 10. 2015

vyjizdka-2015-48---mtb-hobby-ride---bezrucovo-udolim-do-krusnych-hor..jpg

 

Zdravíme příznivce výletů na horském kole,

víkendové počasí má být opravdu příjemné a tak není od věci ještě jednou vytáhnout horské kolo a pustit se do terénů. Po uplynulých dnech vytrvalého deštěm začínají kaluže pomalu, ale jistě mizet a tak by už neměl být žádný důvod, proč se do hor nevydat. Zárukou nám budou krásné přírodní pohledy do širokého okolí, podzimně zbarvené stromy a příjemný horský vzduch, oproštěný od městského smogu. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a vychutnejte si slušnou dávku kilometrů, které však budou díky pohodovému HOBBY tempu a mírnému stoupání Bezručova údolí snadno zvládnutelné. Budiž nám inspirací a lákadlem překrásná úvodní fotografie vyjížďky, zapůjčená z profilu https://www.facebook.com/krusnohorsky.cz?fref=ts. Děkujeme.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/47 – HOBBY RIDE s Davidem a Janou do Krásného dvora a okolí. SOBOTA 24. ŘÍJNA

21. 10. 2015

vyjizdka-2015-47---hobby-ride-s-davidem-a-janou-do-krasneho-dvora-a-jeho-okoli.jpg

 

Zdravíme příznivce pohodových výletů,

Na sobotu si pro nás David s Janou připravili příjemnou vyjížďku do Krásného Dvora na zámek a k němu přilehlého parku. Krom toho plánují navštívit i další cíle v okolí, jako jsou Podbořany, zámek Mašťov, zříceninu hradu Křečov, či zámek v Nepomyšli. Cílů bude opravdu mnoho, takže určitě nezapomeňte na fotoaparáty, o krásné snímky nebude nouze. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznávejte společně s ostatními kulturní památky našeho okolí.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/46 – HOBBY RIDE - S Láďou Podkrušnohořím na Jezeří, Vysokou Pec (a Červený Hrádek). NEDĚLE 11. října

7. 10. 2015

vyjizdka-2015-46---hobby-ride-s-ladou---podkrusnohorim-na-jezeri--vysokou-pec-a-cerveny-hradek..jpg

 

Zdravíme příznivce lokálních výletů,

v sobotu budeme řádit na německých stezkách Trailcenter Rabenberg (stále přijímáme další zájemce), a tak to chce na neděli něco klidnějšího, v okolí našich domovů. A proto se vydáme v doprovodu Ladislava Bencse Podkrušnohořím na zajímavá místa dostupná vlastními silami, jako jsou zámek Jezeří, Vysoká Pec či Červený Hrádek. V pohodovém tempu se projedeme převážně přírodou a užijeme si jednoho z mála slunečných dní poslední doby. V neděli si klidně přispěte, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO"a zakončete týden příjemnou vyjížďkou ve společnosti dalších cyklistů.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/45 – ENDURO - stezky TRAILCENTER RABENBERD - SOBOTA (NEDĚLE) 10. (-11.) ŘÍJNA

7. 10. 2015

vyjizdka-2015-45---enduro---stezky-trailcenter-rabenberg.jpg

 

Zdravíme milovníky technického ježdění,
máme před sebou asi poslední slibný víkend tohoto roku a tak je třeba toho pořádně využít. Vydáme se na dlouho očekávanou výpravu na německou stranu krušných hor, kde se pod názvem TRAILCENTER RABENBERG skrývá krásných 65km tras, převážně určených pro náruživé technické cyklisty. Své si zde najdou jak začátečníci, tak ostřílení enduro jezdci, které jen tak nějaký ten drop, či kořeny propletený sjezd, nezastaví."POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a zažijte asi poslední velké letošní dobrodružství v sedle jízdního kola.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/44 – MTB RIDE s Pájou a Pájou – Krušné hory na MTB způsob (NEDĚLE 4. 10.)

2. 10. 2015

vyjizdka-2015-044---mtb-a-pajou-a-pajou---krusne-hory-na-bikersky-zpusob.jpg

 

Zdravíme milovníky ježdění ve volné přírodě a těžším terénu,
Konečně je zde pořádná akce pro ty z nás, kteří to mají rádi spíše HARD. Na této akci si moc neužijete uhlazených asfaltových cyklostezek, ale spíše jízdy po lesních stezkách, turistických stezkách, či dávno zapomenutých okresních silničkách. Prostě si užijeme přírodu naplno a necháme se unášet vůní krušnohorských lesů a rozmanitostí místních tras. Pokud vyznáváte horskou cyklistiku a nezaleknete se nějakého toho kořene, drnu, klacku či kamene v cestě, "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a užijte si pořádnou dávku terénního ježdění plnou přírodních překážek, sjezdů, trailů a singltreků, které Krušné hory nabízí.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0

Vyjížďka 2015/43 – HOBBY RIDE s Radkem Florianem – Karlovarsko - Svatošské skály (Sobota 3.10.)

2. 10. 2015

vyjizdka-2015-043---hobby-ride-s-radkem---svatosske-skaly1.jpg

 

Zdravíme milovníky výprav za přírodou,

sobotní výlet bude především ve znamení objevování přírodních krás vzdálenějšího regionu, kdy nám řeka Ohře vydá svá tajemství, kterým vévodí nádherné skalní útvary pod jménem Svatošské skály. "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznávejte krásy přírodního bohatství Karlovarska.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: PLÁNOVANÉ VYJÍŽĎKY 2015 | Komentářů: 0