Jdi na obsah Jdi na menu

ZAČÍNÁME! - 1. TRÉNINK JIŽ V ÚTERÝ 12. ZÁŘÍ

12. 9. 2017

zacname.jpg

 

 

Zdravíme příznivce Dětského kroužku Cyklo Point Most Junior Team


Počáteční komplikace jsou vyřešeny a můžeme se opět pustit do sportovní přípravy a zábavy v sedlech jízdních kol. Nově se na Vás budeme těšit vždy v počtu dvou až tří instruktorů, kteří budou schopni nabídnout odborný dohled, dostatek zkušeností a případnou lékařskou pomoc.

 
Poprvé se sejdeme již toto úterý, 12. září, a to od 17:30 hod. POZOR, letos bude trénink probíhat na novém prostranství, a to v krásných lesích místního kopce RESSL. Sraz tedy v 17:15 – 17:25 na parkovišti u jezírka pod statkem (
https://mapy.cz/s/22huN). Nové působiště dětem nabídne podstatně rozmanitější prostředí, spousty přírodních překážek a reálné prostředí pro dokonalý trénink jízdních dovedností.


Končíme v 19:00 hod, kdy na stejném místě děti předáme svým rodičům.


Dětem připravte vrstvený oděv z více slabších vrstev oblečení, spíše než jedné extra teplé. V lesích bývá spíše chladno, tak aby jim nebyla zima, ale ani se nepropotily a nenastydly. Klasikou zůstává povinná přilba, rukavice a nově jsou vhodné i širší pláště, alespoň s trochu hrubším vzorkem.


Další tréninky budou následovat v klasickém módu (ÚTERÝ a ČTVRTEK), se srazem na RESSLU, vždy v uvedených 17:15 – 17:25 hod, pokud se nedomluvíme s rodiči jinak.

Prosíme rodiče o potvrzení účasti na úterním úvodním tréninku, a to buď komentářem pod tento příspěvek, případně na sociální síti FACEBOOK, skupina Cyklo Point Most Junior Team. Stač uvést jméno rodiče a jména dětí + jejich věk.


Moc se omlouváme za úvodní nesnáze, předem děkujeme za Vaši přízeň, a těšíme se na další společná dobrodrůža v sedle horského kola.


Za Cyklo Point Most Junior Team
Radek Filip  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kohoutovi - potvrzení účasti

11. 9. 2017 21:12

Potvrzujeme účast Marek + Jakub