Jdi na obsah Jdi na menu

Vyjížďka 2016/35 – CYKLO POINT MOST JUNIOR TEAM – Seznamovací mikro-vyjížďka rodičů a dětí s instruktorem. NEDĚLE 7.8.2016

7. 8. 2016

 

junior-team-uvodni-foto.jpg

 

Vyjížďka 2016/35 
 
loga-cyklopoint_junior.png
 
Seznamovací mikro-vyjížďka rodičů a dětí
 
s instruktorem budoucího kroužku.
 
 
 
Zdravíme nejen mostecké děti, mladistvé a jejich rodiče,

blíží se nám začátek školního roku, který by měl být začátkem i pro nově zřizovaný multi-sportovní kroužek se zaměřením na cyklistiku, pod názvem CYKLO POINT MOST JUNIOR TEAM.

Vašim ratolestem z řad žáků a studentů od září nabídneme nejrůznější pohybové aktivity, především pak z oblasti cyklistiky, ale i spoustu dalšího, jako například kolektivní sporty, pěší výlety, poznávací zájezdy, procvičování pohybového aparátu, zlepšování správného držení a rovnováhy těla a další podobná, zdravému vývoji těla prospěšná cvičení.

Děti a mladiství nebudou nuceni podávat jednostranně zaměřené sportovní výkony, jak je tomu u klasických sportovních kroužků, ale přesto dodají svému tělu zdravý pohyb, podaný vždy zábavnou a nenásilnou formou.
 
Pod vedením zkušených lektorů získá Vaše dítě pravidelný pohyb, všeobecný přehled o nejrůznějších sportech, dosáhne zlepšení fyzického stavu a tím i větší tělesnou imunitu a v neposlední řade i zábavného koníčka a velkou partu kamarádů.

Poprvé se sejdeme v neděli 7. srpna 2016 od 10:00 hod, před prodejnou Cyklo Point Most a hlavním cílem bude vzájemně se poznat a přiblížit si představu fungování budoucího kroužku, který se otevře již následující měsíc.

Tak "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznejte nové pojetí pojmu sportovní kroužek.
 
 

junior-team-image.jpg

 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:

Datum aktivity:  NEDĚLE 7. srpna 2016 (pokud vám tento termín nevyhovuje, můžete využít některý z následujících, které v měsíci srpnu ještě vyhlásíme)
 
Místo a čas startu: Před prodejnou Cyklo Point Most, 10:00 hod.
Předpokládaná doba trvání: 2 hodiny

 
Program: po krátkém seznámení se s hlavním instruktorem Jakubem Procházkou budou následovat krátké výseky z budoucích aktivit. Po krátkém rozcvičení si děti vyzkouší projet překážkovou trasu zručnosti, následně se na kolech přesuneme na sportovní areál BENEDIKT, kde proběhne pád dalších pohybových aktivit a her. Nakonec se vrátíme ke prodejně a společně podebatujeme na téma budoucího kroužku.
 
Určeno pro kola: Většina našich budoucích aktivit bude věnovaná horskému kolu. Nezbytnou výbavou dětského kola je pak přehazovačka s převody minimálně 1x7 a ideálně odpruženou vidlicí. Rodiče mohou Seznamovací vyjížďku absolvovat na libovolném kole, terén bude opravdu jednoduchý. Rodiče zkušenějších cyklistů mohou případně zůstat u prodejny a svěřit dítě do péče instruktorů. Jízdní kolo musí být ve výborném technickém stavu. Kdo má kolo ve špatném stavu, nebo nemá kolo pro dítě žádné, může využít servisního střediska naší prodejny či možnosti nákupu nového stroje, obojí za výhodnějších klubových podmínek. 
 
Vhodné pro: Multi-sportovní kroužek je určen pro děti a mládež ve věku od 6 do 18 let. Budoucí aktivity budou děleny podle věku a výkonnosti jednotlivých účastníků, takže se nemusíte bát, že bychom dítko přetáhli, nebo se naopak nudilo. Pod vedením zkušeného instruktora budou děti sportovat vždy v souladu s jejich specifickými potřebami a péčí o jejich bezpečí.
 
 
 

junior-team-image-9.jpg

 
 
Fyzická obtížnost: Nízká
 
Technická náročnost: Nízká
 
Předpokládaný návrat: Určitě to zvládneme za světla. Přesný čas návratu může být opravdu různý, ale maximálně by se mohlo jednat o osmou - devátou hodinu.
 
Povinná výbava: U dětí je nezbytnou výbavou cyklistická přilba, ideálně doplněná o sportovní brýle a cyklistické rukavice. U rodičů je pak použití přilby na vlastním uvážení.
 
Doporučená výbava: Nezapomeňte na něco k pití a malinkou svačinku. Kdo má, může vzít rezervní duši, lepení, montážní páky či pumpičku (bude mít i instruktor)
 
Maximální počet účastníků + přihlášení k účasti: Z kapacitních důvodů a s ohledem na bezpečnost všech zúčastněných, je maximální počet stanoven na 30 dětí + rodiče. Z toho důvodů Vás prosíme o přihlášení k účasti formou emailové zprávy. Odeslané na adresu cyklopointmost@gmail.com, kdy do předmětu uvedete "Přihláška - Seznamovací mikro-vyjížďka 7.8.2016" a do zprávy pak jméno a věk dítěte a počet doprovodných dospělých s kolem (prosíme max 2 osoby). Kdo by se nevešel do uvedeného počtu, bude informován o náhradních termínech.
 
 
junior-team-image-2.jpg
 
 
Instruktoři: Hlavní instruktor – Josef Procházka; Asistent instruktora – Michaela Procházková; Doprovod / dozor – Radek Filip; Zdravotnický dohled - Jaroslava Preislerová.
 
Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům.
Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou nejen v sedle jízdního kola a na první letošní setkání mladých cyklistů a jejich rodičů.

 

loga-cyklopoint_junior.png

 
"PRO RADOST DĚTÍ Z POHYBU"

 

 

 

junior-team-image-4.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář