Jdi na obsah Jdi na menu

Stěhujeme se do nových prostor! Zcela vyměměný Junior Team již od tohoto čtvrtka!

28. 11. 2017

koje-venator-logo-1.jpg

 

Zdravíme dětské svěřence Cyklo Point Most Junior Team,

velkou novinou pro dětský kroužek bude, již od čtvrtka 30. listopadu 2017, změna působiště a náplně. Z aktuálně využívané tělocvičny se přesouváme do kryté haly, která bude sloužit nejen atletické přípravě a hrám, ale především cyklistické přípravě co do technické zručnosti. Halu postupně zaplní dřevěné překážky a s dětmi budeme pilovat jízdu v terénu. Na Jaro tak budeme všichni připravení, pustit se od prvního kurzu do složitějších cyklistických aktivit.

Prosíme tímto rodiče, aby buď na čtvrtek 30.11., nebo na úterý 5.12. přivezly svým ratolestem na kroužek kola. Kola musí být dokonale zbavena nečistot, včetně posledních zbytků bláta z plášťů, abychom zajistili bezprašnost a čistotu v uzavřeném prostoru. Krom toho dále platí potřeba používat čistou obuv, která nedělá šmouhy. 

Teplota v hale bude podobná té v tělocvičně, takže dejte dětem něco lehce teplejšího, s dlouhým rukávem. Na rozdíl od tělocvičny, budeme mít nově možnost si kdykoli přitopit. 

Scházet se budeme, počínaje čtvrtkem 30. listopadu, před prodejnou Cyklo Point Most, vždy na 16:50 a končit budeme v 19:00 hod na stejném místě. Délku lekce tak prodlužujeme na 2 hodiny, aby to stálo za to! 

K dispozici budeme mít oddělené šatny, teplou užitkovou a studenou pitnou vodu a toaletu. Kola budou uschována v uzamčeném prostoru.

Tak hurá do sedel, vstříc cyklistické výchově našich dětí a mládeže :-)

 

loga-cyklopoint-cjrt-ml.png

 

PRO RADOST DĚTÍ Z POHYBU

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář