Jdi na obsah Jdi na menu

Plán akcí dětského kroužku na 38. týden (19. - 25. září) Odpolední tréninky a nedělní společná vyjížďka

19. 9. 2016

plan-akci-38.-tyden.jpg

 

 

....

  Plán dětských akcí JUNIOR TEAM 38. týden  

 

 

Zdravíme pravidelné i zcela nové účastníky tréninků s Cyklo Point Most Junior Team,
 

 


počasí se nakonec umoudřilo a tak nám nic nebrání v tom, abychom si dali další tréninky ve všední dny, bez přítomnosti rodičů (u opravdu malých dětí a začínajících je přítomnost rodiče možná) a nějakou větší víkendovou akcičku společně s rodiči.

 TRÉNINK ÚTERÝ 20. a ČTVRTEK 22. září

Sejdeme se jako již minule o trochu dříve, a to v 16:15, abychom mohli v 16:30 začít a neobírali děti o drahocenný čas. Dáme si klasický scénář – rozcvička, vyjížďka, hry a trénování techniky jízdy na kole.

S sebou povinnou výbavu (=kolo ve 100% stavu, helma, rukavice, pitný režim a něco malého na zub) a dobrou náladu. Oblečení přizpůsobte aktuálnímu stavu počasí, meteorologové zatím slibují až 18 °C, takže postačí kraťasy / slabé tepláky, triko (případně podložené funkční vrstvou či doplněné o lehkou větrovku) a samozřejmě pevnou obuv.

V 18:00 vám dítka vrátíme řádně vydováděná, natěšená na čtvrteční pokračování a nedělní vyjížďku s dětmi a jejich rodiči.

Zatím jedeme v módu sloučených výkonnostních skupin a od října oddělíme začátečníky od pokročilých, aby se dětem dostalo odpovídající péče.

 

 

junior-team-image-9.jpg

 

SPOLEČNÁ VYJÍŽĎKA NEDĚLE 25. září

 

Jako už tradičně se sejdeme s našimi dětskými svěřenci a jejich rodiči v 10:00 před prodejnou Cyklo Point Most a vyjedeme vstříc dalšímu společnému jednostopému dobrodružství. Tato akce nebude řešena jako náborová, a tak si dovolíme ji trochu natáhnout a zvolit jinou lokalitu.

 

Přesné informace o trase a její délce se dozvíte v nejbližších dnech, ale jistě budeme myslet i na naše nejmladší účastníky. Pro ty starší si naopak připravíme pár výkonnostních soutěží, aby řádně využily svých sil a vyplavili trochu toho adrenalinu.

Povinná výbava shodná s klasickými tréninky.

 


Na brzkou shledanou v sedlech jízdního kola se těší parta z Cyklo Point Most Junior Team.

 

 

loga-cyklopoint_junior.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář