Jdi na obsah Jdi na menu

Junior team - trénink úterý 4. října 2016

4. 10. 2016

stredisko-volneho-casu---budova.jpg

 

Zdravíme účastníky MULTI SPORTOVNÍHO KROUŽKU Cyklo Point Most Junior Team,

 


počasí se nám rapidně pokazilo a tak je třeba se ukrýt pod střechu a změnit program. Počínaje říjnem se přesouváme do tělocvičny v areálu Střediska volného času Most, na adrese, Albrechtická 414 (https://mapy.cz/s/17f53), kde s největší pravděpodobností budeme nějakou dobu působit.


Krom změny místa se mění i pravidelný čas, ve který se budeme scházet. Nově to bude v 17:45 před vstupem / ve vstupní hale Střediska volného času a od 18:00 začne samotný trénink. K dispozici budeme mít velkou tělocvičnu, kde se děti nejen řádně protáhnou a zacvičí si, ale bude prostor i na dovádění ve formě nejrůznějších nevšedních her a soutěží. S sebou sportovní sálovou obuv, která nedělá šmouhy na podlaze a libovolný sportovní úbor.


V úterý i ve čtvrtek bude trénink vždy od 17:45 do 19:00 hod. Nedělní aktivity pro děti a jejich rodiče budeme provozovat i nadále, jen s tím rozdílem, že pokaždé se bude jednat o jinou aktivitu, na jiném místě a jiný čas. Včas budete informováni.


V případě, že se vrátí hezké počasí, příležitostně i během nadcházejícího období usedneme na kola a dáme si klasický venkovní trénink.


Doufáme, že jak děti, tak i vy rodičové, tuto změnu zvládnete a budeme se i nadále scházet v hojném počtu, jako doposud. Kdo budete mít nějaký dotaz či připomínku, napište do komentáře k události. Rádi zodpovíme.


S pozdravem a poděkováním za dosavadní přízeň


Vaše parta z Cyklo Point Most Junior Team

 

stredisko-volneho-casu---telocvicna.jpg

Záběr z tělocvičny.

 

 

stredisko-volneho-casu---mapa.png​Mapa - Středisko volného času

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář