Jdi na obsah Jdi na menu

JUNIOR TEAM – IV. seznamovací mikro-vyjížďka rodičů a dětí s instruktorem. NEDĚLE 18.9.2016, 09:45 hod

18. 9. 2016

junior-team-uvodni-foto-zruseno.jpg

Počasí nám opravdu nepřeje a proto jsme nuceni nedělní akci zrušit. Tak snad příští neděli na shledanou v sedlech jízdního kola.

 

loga-cyklopoint_junior.png
 
Seznamovací mikro-vyjížďka rodičů a dětí
 
s instruktorem budoucího kroužku.
 
 
 
Zdravíme nejen mostecké děti, mladistvé a jejich rodiče,
 
Školní rok je v plném proudu a s ním i testovací provoz budoucího dětského kroužko CYKLO POINT MOST JUNIOR TEAM.

Vašim ratolestem z řad žáků a studentů od září nabídneme nejrůznější pohybové aktivity, především pak z oblasti cyklistiky, ale i spoustu dalšího, jako například kolektivní sporty, pěší výlety, poznávací zájezdy, procvičování pohybového aparátu, zlepšování správného držení a rovnováhy těla a další podobná, zdravému vývoji těla prospěšná cvičení.

Děti a mladiství nebudou nuceni podávat jednostranně zaměřené sportovní výkony, jak je tomu u klasických sportovních kroužků, ale přesto dodají svému tělu zdravý pohyb, podaný vždy zábavnou a nenásilnou formou.
 
Pod vedením zkušených lektorů získá Vaše dítě pravidelný pohyb, všeobecný přehled o nejrůznějších sportech, dosáhne zlepšení fyzického stavu a tím i větší tělesnou imunitu a v neposlední řade i zábavného koníčka a velkou partu kamarádů.

Již počtvrté se sejdeme v neděli 18. září 2016 od 9:45 hod, před prodejnou Cyklo Point Most a hlavním cílem bude vzájemně se poznat a přiblížit si představu fungování budoucího kroužku, který se otevře již tento. Start jsme posunuli o 15 minut dopředu, aby byl čas se v klidu sejít, zaregistrovat a s úderem 10. hodiny mohlo vše začít.

Tak "POJĎTE S NÁMI NA KOLO" a poznejte nové pojetí pojmu sportovní kroužek.
 
 

junior-team-image.jpg

 

Níže naleznete nezbytné informace k průběhu aktivity a její specifikaci:

Datum aktivity:  NEDĚLE 18. září 2016 (pokud vám tento termín opravdu nevyhovuje, lze domluvit individuální schůzku, případně počkat na další termín, který by měl být, dle zájmu veřejnosti ještě alespoň jeden, někdy v polovině září)
 
Místo a čas startu: Před prodejnou Cyklo Point Most, 09:45 hod.
 
Předpokládaná doba trvání: cca 2-3 hodiny
 
Program: po krátkém seznámení se s hlavním instruktorem Jakubem Procházkou budou následovat krátké výseky z budoucích aktivit. Po krátkém rozcvičení si děti vyzkouší projet překážkovou dráhu zručnosti, následně se na kolech přesuneme na sportovní areál BENEDIKT, nebo do okolí Golfového klubu, kde proběhne pád dalších pohybových aktivit a her. Nakonec se vrátíme ke prodejně a společně podebatujeme na téma budoucího kroužku.
 
Určeno pro kola: Většina našich budoucích aktivit bude věnovaná horskému kolu. Nezbytnou výbavou dětského kola je pak přehazovačka s převody minimálně 1x7 a ideálně odpruženou vidlicí. Rodiče mohou Seznamovací vyjížďku absolvovat na libovolném kole, terén bude opravdu jednoduchý. Rodiče zkušenějších cyklistů mohou případně zůstat u prodejny a svěřit dítě do péče instruktorů. Jízdní kolo musí být ve výborném technickém stavu. Kdo má kolo ve špatném stavu, nebo nemá kolo pro dítě žádné, může využít servisního střediska naší prodejny či možnosti nákupu nového stroje, obojí za výhodnějších klubových podmínek. 
 
Vhodné pro: Multi-sportovní kroužek je v tomto okamžiku určen pro děti a mládež ve věku cca od 6 (5) do 19 let. V budoucnu i pro mladší. Budoucí aktivity budou děleny podle věku a výkonnosti jednotlivých účastníků, takže se nemusíte bát, že bychom dítko přetáhli, nebo se naopak nudilo. Pod vedením zkušeného instruktora budou děti sportovat vždy v souladu s jejich specifickými potřebami a péčí o jejich bezpečí.
 
 
 

junior-team-image-9.jpg

 
 
Fyzická obtížnost: Nízká
 
Technická náročnost: Nízká
 
Předpokládaný návrat: Délka trvání aktivity je různá od zájmu dětí a rodiů o hry a informace. Návrat k prodejně odhadujeme na 12. až 13. hodinu.
 
Povinná výbava: U dětí je nezbytnou výbavou cyklistická přilba, ideálně doplněná o sportovní brýle a cyklistické rukavice. U rodičů je pak použití přilby na vlastním uvážení, leč vřele doporučeno.
 
Doporučená výbava: Nezapomeňte na něco k pití a malinkou svačinku. Kdo má, může vzít rezervní duši, lepení, montážní páky či pumpičku (bude mít i instruktor)
 
Maximální počet účastníků + přihlášení k účasti: Z kapacitních důvodů a s ohledem na bezpečnost všech zúčastněných, je maximální počet stanoven na 30 dětí + rodiče. Z toho důvodů Vás prosíme o přihlášení k účasti formou emailové zprávy. Odeslané na adresu cyklopointmost@gmail.com, kdy do předmětu uvedete "Přihláška III. jízda s instruktorem 11.9.2016" a do zprávy pak jméno a věk dítěte a počet a jména doprovodných dospělých s kolem (prosíme max 2 osoby) a alespoň u jednoho dospělého telefonní číslo. Kdo by se nevešel do uvedeného počtu, bude informován o náhradních termínech.
 
 
junior-team-image-2.jpg
 
 
Instruktoři: Hlavní instruktor – Josef Procházka; Asistent instruktora – Michaela Procházková; Doprovod / dozor – Radek Filip; Zdravotnický dohled - Jaroslava Preislerová.
 
Každý účastník jede na vlastní nebezpečí, pořadatel není schopen zajistit potřebné vybavení, stravu či pitný režim všem účastníkům.
Naopak v případě nehody či poruchy rádi pomůžeme s provedením potřebných oprav.

Těšíme se s Vámi na brzkou viděnou nejen v sedle jízdního kola a na první letošní setkání mladých cyklistů a jejich rodičů.

 

loga-cyklopoint_junior.png

 
"PRO RADOST DĚTÍ Z POHYBU"

 

 

 

junior-team-image-4.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář