Jdi na obsah Jdi na menu

Mostecký cyklo-pěší Amazing Race

9. 4. 2017

amazing-race-most-final.jpg

MOSTECKÝ CYKLO-PĚŠÍ AMAZING RACE


Chcete si vyzkoušet, jaké to je soutěžit o dva miliony dolarů, jako při světoznámé reality soutěži THE AMAZING RACE? Pokud ano, tak potom je tu orientační závod pro jednotlivce, dvojice i celou rodinu, nazvaný Mostecký cyklo - pěší AMAZING RACE. Startuje se v předem stanovený čas od prodejny Cyklo Point Most, odkud vyrážíte na předem neznámou trasu, cílenou po turisticky významných místech města Mostu. Známa bude pouze první zastávka, na které soutěžící naleznou v obálce indicii k té následující. Dobrá znalost města Most, případně on-line připojení k internetu, se budou určitě hodit. Volba ideální trasy je výhradně ve Vaší režii, dané jsou pouze zastávky, start a cíl. 

Soutěžit lze hned ve třech kategoriích:

- CYKLO: Veškeré přesuny, mezi jednotlivými zastávkami, mohou být realizovány pouze na kole. Kolo se smí maximálně vést do / z kopce, ale nesmíte jej někde odložit a pokračovat jiným způsobem.

- BĚŽCI: K přepravě mezi jednotlivými zastávkami lze použít výhradně běh a chůzi. Kategorie vhodná pro zkušené běžce.

- PĚŠÍ: Nejvíce možností přepravy má právě pěší kategorie, která krom vlastní chůze může zvolit jakýkoli prostředek městské hromadné dopravy, či taxislužbu. Vázáni jste pouze částkou 250,- Kč, přes kterou se náklady na dopravu nesmí vyšplhat. 

Vítěz musí do cíle přinést obálky ze všech zastávek a zajet nejkratší čas, nebo mít štěstí v losování ze všech úspěšných účastníků, kteří dorazí s plným počtem obálek. Cenou pro tyto dva nejlepší jednotlivce / páry / rodiny, bude bezplatný kompletní servis jízdního kola s umytím od Cyklo Point Most, v běžné hodnotě 2.000,- Kč.

Termín závodu: KONEC DUBNA / ZAČÁTEK KVĚTNA

Start: Cyklo Point Most, 8:00 – 12:00 (přesný čas startu bude účastníkům předem oznámen, dorazí společně S POTVRZENÍM REGISTRACE K ZÁVODU)

Cíl: Cyklo Point Most, limit pro odevzdání startovacích listin a obálek je 20:00 hod.

Přihlášení a registrace

V případě zájmu zúčastnit se prvního ročníku tohoto zajímavého závodu, je třeba provést on-line registraci a vyplnit krátký dotazník. Předem nepřihlášení jedinci mohou startovat pouze do kapacity náhradních obálek.

Časový limit pro přihlášení-se k závodu  je ............................ 2017

Registrační formulář naleznete zde: www. ............připravujeme........... .cz

 

Na spoustu zábavy v sedle jízdního kola se s Vámi těší parta z

 

cyklopoint_logo.png

 

PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář