Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěž se ZDRAVOU LAHVÍ® a Cyklo Point Most - ÚNOR 2017

1. 2. 2017

soutez_final.jpg

 

Soutěž se ZDRAVOU LAHVÍ® a Cyklo Point Most

 

kolekce-2015.png

 

Proč vlastně je ZDRAVÁ LAHEV® zdravá?

 • je vyrobena z bezpečného medicínského materiálu
 • neobsahuje ftaláty, BPA
 • atestována pro vyvařování
 • nepohlcuje pachy a netvoří se v ní plísně
 • splňuje nejnovější požadavky na zdravotní nezávadnost výrobků určených pro styk s potravinami

           bpa.jpg        odourstop1.png         2antibacterial-badge-red.png        pecet-s-vlajkou.jpg          

 

Výhody ZDRAVÉ LAHVE®       

 • snadná údržba - běžně stačí vypláchnout horkou vodou, při delším styku nápoje s lahví lze mýt i opakovaně v myčce či vyvařit
 • možnost volby transparentního provedení – dokonalý přehled o stavu nápoje a případných fyzických usazeninách
 • těsnění proti nežádoucímu vylití
 • určena pro styk s nápoji o teplotě až do 100°C
 • možnost ohřívání nápoje v mikrovlnné troubě

                                         

                                      

ZDRAVOU LAHEV lze snadno plnit a čistit díky EXTRA širokému otvoru. Jednotlivé části víčka je možné rozebrat a vyčistit zvlášť, v případě opotřebení za SUPER CENU dokoupit a láhev tím omladit. Na míru šité neoprenové termoobaly udrží Váš nápoj déle v požadované teplotě a ochrání láhev před mechanickým poškozením.

 

zdrava-lahev-nabidka-sortimentu-2.png

 

 

ZDRAVÁ LAHEV®- ekologický, moderní a zdravý životní styl

Z pestré kolekce zhruba 50 designů si vybere opravdu každý. Hodí se na kolo, do kabelky, školní tašky, batohu, auta, prostě kamkoli, kde potřebujete dodržovat pitný režim.  V nabídce najdete hned tři varianty objemu 0,5 l  0,7 l a 1,0 l, za překvapivě nízké ceny od 189,- Kč. ZDRAVÁ LAHEV je synonymem snadné údržby a jednoduché manipulace, je 100% recyklovatelná a tím i ekologicky šetrná. Při její výrobě nejsou používány látky zatěžující životní prostředí. Vývoj a výroba ZDRAVÉ LAHVE probíhají v Žacléři ve Východních Čechách.

 

Soutěž Vám přináší prodejna jízdních kol a příslušenství Cyklo Point Most.

 

inzerce_most.jpg

 

Jak soutěžit?

 

Stačí navštívit kamennou prodejnu Cyklo Point Most v období od 8. do 28. února 2017 a vyplnit jednoduchý soutěžní kupon. Pak už jen čekat, zda 1. března náhodou nevylosujeme právě Vás a neodnesete si jednu z níže uvedených cen:

 1. cena - Nákup v hodnotě 1000,- Kč libovolného sortimentu na prodejně Cyklo Point Most.
 2. cena - Nákup v hodnotě 200,- Kč sortimentu ZDRAVÁ LAHEV na prodejně Cyklo point Most.
 3. cena - Nákup v hodnotě 100,- Kč sortimentu ZDRAVÁ LAHEV na prodejně Cyklo point Most.

Podrobné podmínky k soutěži naleznete ZDE.

.

 

Hodně štěstí při závěrečném losování a spousty krásných zážitků se  ZDRAVOU LAHVÍ přeje kolektiv prodejny CYKLO POINT MOST.

 

Další aktuálně probíhající akce:

 

vyprodej-kol-2016-novy.jpg

 

 

SPOUSTA ZÁŽITKŮ V SEDLE JÍZDNÍHO KOLA

 

12953090_1247404378603834_107678419_o.jpg

 

 

Co je Cyklo Point Most Hobby Team?

Jedná se o spolek cyklistů, které spojuje společná záliba v jízdě na kole. V rámci skupinových vyjížděk vyráží do blízkého okolí, či vzdálených, cyklisticky zajímavých lokalit České republiky a zahraničí. Letos se určitě opět nejednou vydáme například na vyhlášené stezky Singltrek pod Smrkem, Rychlebské stezky, nebo nově prozkoumáme přírodní trasy Javornických okruhů a hravé Trutnovské traily.

 

sdc19261.jpg

 

Pro koho jsou aktivity vhodné?

Team nabízí desítky akcí ročně, určených všem cyklistům bez rozdílu věku, výkonnosti či zaměření. Každá akce je tak trochu jiná, od pohodové jízdy za zábavou a rekreací, po náročnější trasy za sportem či adrenalinem.

 

Jak Hobby Team funguje?

Členům Teamu chodí na akce pozvánky s přesným popisem a instrukcemi. Stačí se tedy jen připravit a přijet včas na místo startu. Na každé z aktivit na vše dohlíží zkušený průvodce, nadšenec z teamu prodejny Cyklo Point Most, který se stará o trasu, zajišťuje odborný servis, výuku technické jízdy, nebo působí jako delegát při vícedenních akcích. Účast na akcích je pro širokou cyklistickou veřejnost zcela zdarma, hradí se pouze případné náklady na dopravu.

 

A co děti, mají si kde hrát?

 

loga-cyklopoint_junior.png

 

junior-team.jpg

Pro děti a mládež působí od loňského roku MULTI-SPORTOVNÍ kroužek CYKLO POINT MOST JUNIOR TEAM, zaměřený na zdravý pohyb, fyzickou kondici, správné zvládnutí jízdy na kole a další, pro budoucí cyklisty nezbytné dovednosti. Pod dohledem zkušeného trenéra se ze svěřenců stávají zruční cyklisté, v případě zájmu rodičů i se závodním zaměřením. Výuka probíhá zábavnou formou, v zimním období v tělocvičně, za hezkého počasí pak v přírodě, v sedlech jízdních kol. V nejbližší době proběhne další nábor dětí do kroužku. V případě zájmu můžete již nyní zasílat vyplněné vstupní dotazníky, vše potřebné naleznete na níže uvedených stránkách, případně nás navštívit na některém z pravidelných kurzů.

 

 

Přidejte se k nám a buďte stále v obraze. Brzy opět vyjedeme, tak ať vám nic neuteče.

Stačí vložit svůj email do kolonky MAIL LIST na stránkách https://cyklopointmosthobbyteam.estranky.cz/ a potvrdit došlý registrační email, nebo se přidat mezi členy Facebook skupiny Cyklo Point Most Hobby Team.

 

 

 

 

PRO RADOST Z JÍZDY NA KOLE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář